Burdur / Bucak

Hülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldı

Burdur'da düzenlenen tarım fuarı açılışına katılan CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, tarım ve hayvancılığın Burdur için çok önemli olduğuna değindi.

Hülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldı

Burdur 8. Tarım ve Hayvancılık Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Burdur Kapalı Pazar Yeri'nde açılan fuara kentteki tüm kurum ve kuruluşlar destek verirken, büyük ve küçükbaş hayvanlar ile birlikte çiftlik ekipmanları teknolojileri, genetik alanındaki son yenilikler, yem sektöründeki gelişmeler de görücüye çıktı.

FUARDA STANTLARI ZİYARET ETTİ

Fuarda açılış törenine katılan CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, fuar katılımcılarını ziyaret ederek güzel bir fuar olması için temennide bulundu.

TARIM VE HAYVANCILIK BURDUR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Fuar ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Hülya Gümüş, tarım ve hayvancılığın Burdur için çok önemli olduğunu dile getirerek, "Üretici "zarar ediyorum" diye hayvancılığı bırakıyor. Tüketici, "et, süt, peynir alamıyorum" diye şikayet ediyor. Şunu söyleyebilirim ki tarımın her alanında sorunlar, sıkıntılar var.Bizler bu sıkıntıları ve çözüm önerilerini biliyoruz. CHP iktidarında çiftçimiz kazanacak, üreticimiz kazanacak, köyde yaşayan vatandaşlarımız kazanacak." İfadelerini kullandı.

"ÜRETİM OLMAZSA HER ŞEYİ KAYBEDERİZ"

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş sözlerini şöyle sürdürdü: "Yerli kaynakların en verimli şekilde değerlendirilmesi gerekiyor. Bunun için üretime ve üretim teknolojilerine daha çok yatırım yapılması lazım. Çiftçiyi, üreticiyi ve hayvancılıkla uğraşan üreticinin hem ürettiğine hem de üretmek üzere kullandığı malzemeye daha çok destek verilmesi gerektiğine inanıyoruz. Aksi takdirde üretiminden uzaklaşılması durumunda üretimin durma noktasında ithalata bağımlı olacağımız gün gibi aşikârdır. " diye konuştu.

Hülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldıHülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldıHülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldıHülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldıHülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldıHülya Gümüş, Burdur tarım fuarı açılışına katıldı

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 2
  BEĞENMEDİM
 • 1
  GÜLDÜM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Bölgesel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Bölgesel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Bölgesel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da
Bölgesel

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Burdur Bucak'ta 13 Mayıs Cumartesi günü saat 11:30'da demokrasi yürüyüşü yapılacağını duyurdu.

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de
Bölgesel

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının Bucak'ta düzenleyeceği miting 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 12:00-14:00 arasında Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret
Bölgesel

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret

Seçim ziyaretlerine devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Bucak ilçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelleri ve Bucak Belediyesi'nde çalışanları ziyaret etti.