31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Bucak Belediye Başkanı seçilen Hülya Gümüş, vatandaşlara teşekkür etti.
Gümüş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Kıymetli Bucaklı Hemşehrilerim; Tebrik mesajlarınız ve güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tebrik amaçlı çiçek göndermek isteyen hemşerilerimden ricam SMA Hastası Kumsal Boyraz Bebeğimize destek olmaları.
Bağışlarınız için şimdiden teşekkür ederim."
NNC Medya ailesi olarak, SMA Hastası Kumsal Boyraz Bebeğimize de acil şifalar diliyoruz.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)