Bucak'ta Geçmiş Dönem Milletvekilliği Yapmış olan Hami Yıldırım, Geçmiş Dönem Belediye Başkanı İsmail Öztop Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.
Hami Yıldırım ve İsmail Öztop ile birlikte sanayi esnafı Mehmet Aktaş ve iş insanı Bayram Aydın'da Hülya Gümüş'ü ziyaret etti.
Burdur Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş bu ziyaretleri sosyal medya hesaplarından paylaşarak: '' Geçmiş Dönem Milletvekilimiz Sayın Hasan Hami Yıldırım, Geçmiş Dönem Belediye Başkanımız Sayın İsmail Öztop, Sanayi Esnafı Mehmet Aktaş ve İş İnsanı Bayram Aydın’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.'' ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)