Burdur'un Bucak ilçesinde CHP'den Bucak Belediye Başkanı adaylığı açıklanan Hülya Gümüş, mahalle ziyaretlerine başladı.
Davranışlarıyla, konuşmasıyla Bucak'ın gönlünü kazanan Belediye Başkanı Aday Adayı Hülya Gümüş, bugün Alaattin Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
"Bucak'ı yaşanabilir bir kent haline getireceğiz"
Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyip, çözüm önerilerini aktaran Hülya Gümüş, mahalle sakinlerine yaptığı konuşmada, "Bucak'ın sorunlarını çözmek için buradayım. Hep birlikte çalışarak, Bucak'ı daha yaşanabilir bir kent haline getireceğiz." dedi.
Bucak Ne Derse O
Bucak ne derse o sloganı ile seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Adayı Hülya Gümüş, " Bugün Alaattin Mahallemizdeyiz, söylediğimiz gibi çalınmadık kapı bırakmayacağız. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler ise paylaştıkça çoğalır. Bizler her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağız. Bizlere kapılarını açan, iki kelam eden herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız. " ifadelerini kullandı.
Gümüş'ün mahalle ziyaretleri, önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde de devam edecek.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)