Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, mazbata töreninin ardından Cumhuriyet Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Bugün saat 14:00'da mazbata töreninde mazbatasını alan Bucak'ın yeni belediye başkanı Hülya Gümüş, saat 16:00'daki devir teslim töreni öncesinde Cumhuriyet Caddesinde beraberindekilerle birlikte vatandaşlarla buluştu.
Ayağının tozuyla sahaya inerek, vatandaşlarla iç içe olacağını gösteren Başkan Hülya Gümüş yaptığı açıklamada, " Herkesin Başkanı olmak üzere çıktığımız bu yolda hepinize çok teşekkür ediyorum. Benim Ailem Bucak diyerek çıktığınız bu yolda Herkesin Başkanı, Hülya Başkan olmaya geldim. Allah utandırmasın. İyi ki varsınız! " ifadelerini kullandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)