Burdur'un Bucak ilçesinde, 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, CHP Bucak Belediye Başkanı Adayı Hülya Gümüş, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
CHP Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerine devam ediyor. Alaattin Mahallesi'ndeki ziyaretlerinden sonra dün Onaç Mahallesi'nde de mahalle sakinleriyle tek tek görüştü.
Gümüş, ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, "Onaç mahallemizde hemşehrilerimizi kapı kapı dolaşarak ziyarette bulunduk. Hoşsohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledik. Bu talepleri değerlendirerek, Bucak'ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız." dedi.
Gümüş'ün ziyaretleri, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)