CHP Bucak Belediye Başkanı adayı Hülya Gümüş, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Caddesi'nde esnafları ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Gümüş, şu açıklamalarda bulundu: "Tüm enerjimiz ve hızımızla herkesin kapısını çalmak, kalplere dokunmak için çıktığımız bu yolda bugünkü durağımız Cumhuriyet Caddesi Esnaflarımız oldu. Mevcut sorunları sadece dinlemek, takip etmek yetmez; bizler nasıl kalıcı çözümler üretebileceğimizin derdindeyiz. Bucak'a birlikte nefes aldıracağız."
Gümüş'ün bu sözleriyle, sadece sorunları dinlemekle kalmayıp, kalıcı çözümler üretme ve Bucak'ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefinde olduklarını vurguladı.. Esnafların sorunlarını dinleyen ve çözüm önerileri sunan Gümüş, toplumun ihtiyaçlarına duyarlı bir belediye başkanı adayı olduğunu bir kez daha gösterdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)