CHP Bucak Belediye Başkan Adayı Hülya Gümüş'ten Sosyal Konut Müjdesi!
Hülya Gümüş, “Ev sahibi olmak artık hayal değil” diyerek açıklamasında şunları kaydetti:
“Hak Sahibi Hemşerilerimizin TOKİ Projelerinde yaşadığı mağduriyetlerin farkındayız.
Bu sebeple Sosyal Konut üretiminin tam karşılığı olan BELPAŞ Konutları Projemizi hazırladık.
Bucaklı hemşerilerimiz BELPAŞ Konutları projemizle asgari ücretin altında sabit taksitlerle ev sahibi olabilecek.
Yerinde Dönüşüm hedefiyle oluşan Proje Alanlarında üretilecek Sosyal Konutlar tam ve eksiksiz bir biçimde süresinde hak sahiplerine teslim edilecek.
BELPAŞ Konutları hak sahiplerine teslim edildikten sonra Muhatap sorunu yaşanmayacak, sosyal konut alanı kaderine terk edilmeyecek.
BELPAŞ Konutları, Sosyal Konut kavramının tam karşılığı olarak Bucak İlçemize çok yakışacak. “
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (1)
Muhammet manav
4 ay önce / 28.02.2024Mükemmel bir proje
Beğendim 0 | Beğenmedim 0 | Cevapla