MANİSA (İHA) - Sarıgöllü iki güreşçi 13-17 Ocak tarihlerinde Zonguldak'ta yapılacak olan Okul Sporları Güreş Türkiye Şampiyonasında Manisa'yı temsil edecek.
Manisa'yı temsilen Burdur'da 20-24 aralık 2023 tarihleri arasında düzenlenen Okul Sporları Serbest Güreş Grup müsabakalarında 51 kiloda Bölge 2'ncisi olan İsmail Batuhan Şen ile 5'inci olan Osman Altın, 13 -17 ocak 2024 tarihlerinde Zonguldak'ta yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılacak. maya hak kazandı. Sarıgöl Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencisi olan İsmail Batuhan Şen ile Açık Öğretim Lisesi öğrencisi olan Osman Altın'ın aynı zamanda Sarıgöl Belediyespor'un sporcuları olduğu öğrenildi.
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun (TMF) 2024 yarış takviminde de yer alan Drag Şampiyonası 1. Ayak Yarışları, 27-28 Temmuz tarihlerinde Antalya’da Kepez Drag Pisti’nde gerçekleştirilecek.
Katıldıkları turnuvalarda elde ettikleri derecelerle Bayraklı’nın gururu olmaya devam eden Bayraklı Belediyesi sporcuları, tekvando branşında İzmir şampiyonu oldu.
Polonya'da düzenlenen Dünya Klavye Şampiyonası'na Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinden katılan Nisan Maya Tunç, büyük bir başarıya imza attı.
Afyonkarahisar'da voleybol severlerin büyük bir heyecanla takip ettiği 2024 yılı Büyük Erkekler Voleybol Şampiyonası, Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu'nda gerçekleşen son maçlarla tamamlandı.
Osmangazi Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü personeli Kübra Keskin, dünyadaki tek engelli kadın ralli pilotu olarak katılacağı Avrupa Ralli Şampiyonası öncesinde Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’ı ziyaret etti.
9-14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Sivas’ta gerçekleştirilen Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası'nda Afyonkarahisar’ı temsil eden sporcu Bilal Gündüz 57 kg kategorisinde Türkiye üçüncüsü olarak büyük bir başarı elde etti.
Yorumlar (0)