Afyonkarahisar İl Müftülüğü depremin ilk gününden beri gece gündüz demeden sahada faaliyet gösteren müftülük personeline "Başarı Belgesi" takdim etti.
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın tensipleriyle, deprem bölgesinde manevi danışmanlık ve din hizmeti için görev alan müftülük personeline İl Müftüsü Sinan Kazancı tarafından "Başarı Belgesi" takdim edildi. İl Müftüsü Kazancı, üstün gayret ve özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür ederek, "Rabbim vatanımızı, milletimizi her türlü afadlardan muhafaza eylesin" dedi.
Afyonkarahisar İl Müftü Yardımcısı Ayşegül Müftüoğlu Kurt, Yaz Kur'an Kursları ziyareti kapsamında, Engelsiz Kur’an kursunda eğitim gören öğrenciler ve velileri ile buluştu, sohbet etti.
Afyonkarahisar il Müftülüğü tarafından Mahremiyet ve Çevre Bilinci seminerleri düzenlendi.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından hazırlanan Gençlik Ara Dönem Kampı devam ediyor.
Afyonkarahisar İl Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Kur'an kurslarına gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde gereceğin hafızları ile görüşerek onlara hayatlarında ve hafızlık yolunda aldıkları eğitimlerde başarılar diledi.
Afyonkarahisar İl Müftülüğü tarafından başlatılan ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik "Değerler Eğitimi" seminerleri devam ediyor.
Afyonkarahisar’da Kur’an kursu açılış programı
Yorumlar (0)