Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Tarım ve Orman Müdürleri Mehmet Tuğrul ve Ahmet Gönenç Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğluna ilçemiz tarımı ile yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Başkan Meçikoğlu Bucak Ticaret ve Sanayi Odası olarak bölgemizin ve ülkemizin gelişmesinde katkı sağlayacak tüm çalışmalarda göreve ve işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.
Bucak Ziraat Odası Konferans salonunda Çiftçilere Eğitim Semineri verildi. 16 Ocak 2020 perşembe günü Yapılan Konferansa Bucak İlçe tarım orman Müdürü Ahmet Gönenç, Bucak Ziraat oda başkanı Bilal Özel ve çiftçiler katıldı.
Bucak Kent Konseyi olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.Seçimli genel kurulda mevcut başkan İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Gönenç yeniden seçildi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, oğlu İsmet'in düğün merasimine tüm Bucak halkını davet ediyor. Detaylar ve düğün programı için tıklayın.
Sosyal Güvenlik Merkezi Bucak İlçe Müdürü Selçuk Aytaç ve Burdur İl Özel İdaresi Yazı İşleri Müdürü Cemal Acar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TKDK Burdur İl Koordinatörü Mesut Yıldıran, MHP Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Öztürk ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Yorumlar (0)