CHP Burdur İl Başkanı olarak adından söz ettiren İzzet Akbulut, aday adaylığı için istifa etmişti. Akbulut, bugün milletvekili adayı olabilmek için resmi başvuruda bulundu.
Birçok kez başarılı il başkanları listesine giren İzzet Akbulut, hak ettiysek sözleriyle başvuruyu yaptığını duyurdu.
Memlekete fayda verebilmek adına aday olduğunu belirten CHP Burdur Milletvekili Aday Adayı İzzet Akbulut, " Şiarımız Hak Hukuk Adalet.. Hak ettiysek, Gönüllere girebilmiş isek, Vatana, Millete, Memlekete Siyaset yoluyla faydamız olacak ise nasip olsun, hayırlı olsun! Resmi Başvurumuzu yaptık. Allah utandırmasın” şeklinde konuştu.
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine hız kesmeden devam eden CHP Burdur Milletvekili A. Adayı İzzet Akbulut, 'Halka vekil olarak hizmet etmeye talibiz!' dedi.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, sokak hayvanlarının öldürülmesini öngören yasa teklifine tepki gösterdi. Akbulut, Burdur Belediyesi'nin sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmanın örnek alınması gerektiğini belirtti.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Karakent ve İlyas Köyü'nde vatandaşlarla buluştu. Akbulut, köylerin sorunlarını dinledi ve çözüm yolları arayacağını belirtti. Detaylar için tıklayın!
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ile görüştü. 2025 yatırım planına dahil edilecek baraj projeleriyle Burdur Merkez ve Bucak ilçesinin içme suyu sorunlarına çözüm getiriliyor. Detaylar için tıklayın.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yaptığı konuşmada Burdur Gölü'nün kuruma tehlikesine ve Burdur'un içme suyu sorununa dikkat çekti.
Yorumlar (0)