Kastamonu’nun Küre ilçesinde iki katlı ev, çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.
Edinilen bilgiye göre, Küre ilçesine bağlı Koyunkirtik köyü Orta Mahallesi'nde Orhan Güngör’e ait iki katlı evde henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangın, kısa sürede büyüyerek tüm evi sardı. İhbar üzerine olay yerine Küre itfaiye ekipleri ile Küre Orman İşletme Müdürlüğüne ait arazözler sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi ile yangın diğer evlere sıçramadan kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangında iki katlı ev tamamen yanarak kullanılamaz hale geldi. Evleri yanan aile gözyaşlarını tutamadı. Yangının ardından jandarma ekipleri, olay yerinde incelemelerde bulundu.
Kastamonu'nun Doğanyurt ilçesinde ormanlık alanda yangın çıktı. Ekipler yangının kontrol altına alınması için çalışmalarını sürdürüyor.
Kastamonu’da bir sitede bulunan apartmanın 9. katında prizde unutulan ütüden çıktığı tahmin edilen yangın, itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda kontrol altına alındı. Devamı haberimizde..
Kastamonu’daki fabrika yangını 6 saatte söndürüldü işte detaylar..
Kastamonu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri tarafından huzurevindeki bakım personellerine interaktif yöntemlerle ilgili eğitim verildi.
Kastamonu Üniversitesi'nde öğrenciler tarafından açılan animasyon sergisi katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
Yorumlar (0)