BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçilen il genel meclis üyeleri ile köy ve mahalle muhtarlarıyla iftar yaptı.
Öğretmenevinde düzenlenen iftar programında konuşan Kaymakam Özçelik, Ramazan ayında kardeşlik, yardımlaşma, birlik ve beraberlik duygularının ön planda olması gerektiğini belirterek, bir arada olmanın mutluluğunu dile getirdi. Demokrasimizde vazgeçilmez yeri olan muhtarların görevlerinin önemli olduğunu, muhtarlık müessesinin onurlu bir görev ve gönül işi olduğunu dile getiren Özçelik, bir araya gelmelerini sağlayan, iftar programını organize eden ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, mazbatasını alıp göreve yeni başlayan il genel meclis üyeleri ve muhtarlara teşekkür etti.
Düzenlenen iftar programına Kaymakam Nurhalil Özçelik, Hizan Belediye Başkanı Yahya Şam, AK Parti İlçe Başkanı Kasım Özdemir, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Cemil Tarhan, İlçe Özel İdare Müdürü Şiar Gümüş de katıldı.
Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik’in talimatı ile Nazilli Merkez ve kırsal mahallelerinde yeniden ve yeni seçilen Mahalle Muhtarlarına ziyaretler başladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Eskişehir’de polis ile halk arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışma yapan ekipler, 10 farklı mahallenin muhtarıyla toplantı yaptı.
Bayat Belediye Başkanı Ahmet Bahadır Ünlü, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başkanlarını ziyaret ederek Bucak'a yapılacak hizmetler konusunda istişarelerde bulundular.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Yorumlar (0)