Antalya İli Kemer Belediyesi, “Her mahalleye bir pazar yeri” sloganı çerçevesinde Çamyuva’ya kapalı pazar yeri kazandırıyor.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere ve Arslanbucak mahallelerinden sonra Çamyuva mahallesine de kapalı pazar yerini kazandırmak için gün saydıklarını söyledi. Belediye Başkanı Topaloğlu, büyük ölçüde tamamlanan Çamyuva kapalı pazar yerinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Başkan Topaloğlu burada yaptığı açıklamada, “Çamyuva Kapalı Pazar yerinde; beton işleri, çelik imalatlar, yağmur suyu imalatları, kompozit imalatları, destek ünitesine ait imalatlar, WC, lavabo ve elektrik imalatları tamamlandı. Kamera ve temiz su bağlantılarının ise iki hafta içerisinde tamamlanması planlanıyor. Çok Kısa bir süre içerisinde vatandaşlarımızın kullanımına açmış olacağız. Çamyuvamıza pazar yerimiz şimdiden hayırlı olsun” dedi
Antalya'nın Kemer ilçesinde Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” sloganı ile başlattığı kapalı pazar yerleri projesi devam ediyor.
Kemer Belediyesi Temmuz ayı olağanüstü meclis toplantısı, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu başkanlığında toplandı.
Kemer Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu, Kemer'deki tüm öğrencilere üniversite tercihleri için ücretsiz tercih danışmanlığına başladı.
Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Sanat Sokağı’nda içerisinde yüklü miktarda para ve eşyalar bulunan çantayı sahibine teslim etti.
Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Beldibi Gizli Koy, Çamyuva Kirpicik Koyu ve Çalış Tepesi Akvaryum Koyu'nda temizlik çalışması yaptı. Ulaşımın zor olduğu koylara bile denizden ve karadan ulaşan ekipler, bölgedeki tüm atıkları toplayarak geri dönüşüme kazandırdı.
Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (FİLİZ) tarafından düzenlenen Showmir Güneşin Evi Türkiye-Genç Yetenekler yarışması, Kemer'de coşkuyla gerçekleşti.
Yorumlar (0)