Kepez Belediyesi, sünnet kayıtlarının başladığını duyurdu. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, Belediye Sağlık Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekler. Kayıtlar için son tarih 30 Haziran olarak belirlendi.
Kepez’de sünnet heyecanı yaşanıyor. Kepez Belediyesi’nin çocuklara sağlıklı ve hijyenik bir ortamda sunduğu, ailelerinde güven içinde başvurduğu sünnet etkinliğinin kayıtları başladı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, Belediye Sağlık Merkezi’ne başvurarak kayıt yaptırabilecekler. Sünnet işlemleri hakkında Belediye Sağlık Merkezi'nin 0242-338 11 22 numaralı telefonlarından da gerekli bilgilere ulaşabilecekler. Kepez Belediyesi, sünnet tarihini ve saatini ailelere önceden bildirecek.
Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen ailelerin, çocuklarının nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Belediye Sağlık Merkezi’ne bizzat başvurmaları gerekiyor. Sünnet etkinliğine Kepez'de ikamet eden 6 yaş ve üstü çocuklar kabul ediliyor. Kepez Belediyesi, kayıtlar için son tarihin 30 Haziran olarak belirlendiğini söyledi.
Belediye yetkilileri, sünnet operasyonlarının Belediye Sağlık Merkezi’nde, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirileceğini bildirdi.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Antalya'da Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, 650 bine yakın nüfusa sahip Kepez ilçesi için hayati önem taşıyan Deprem Master Planı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekibine destek verdi.
Kepez Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak, çalışanların risk bilincini artırıyor ve iş kazalarının önüne geçiyor.
Kepez Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle, ilçede kuvvetli yağışlarda su baskını yaşanmaması için altyapı çalışması başlattı. Detaylar haberimizde
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), hobi ve meslek eğitimlerinden enstrüman ve dil kurslarına kadar 35 farklı alanda ücretsiz eğitim vererek, her yıl yüzlerce kursiyere meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sağlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, içinde 5 adet çeyrek altın bulunan çantayı bularak sahibine teslim eden Temizlik İşleri Personeli Özkan Koçak’ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
Yorumlar (0)