Voleybol Gelişim Ligi’ne hazırlanan Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün voleybol B Takımı, antrenmanlara hız verdi
Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün Voleybol B Takımı, Şubat ayında başlayacak Gelişim Ligi’nde Antalya şampiyonluğu hedefliyor. Bayan voleybol altyapısında zenginlik yaşayan kulübün 2005 ve 2007 doğumlu sporcuları, 4,5 aydır lige hazırlanıyor. Geçen sezon ilk 4’e giren takım, bu sezonda grubundan çıkarak şampiyonluğu hedefliyor. Antrenman yaptıkları Turgut Özal Spor Salonu’nda hafta sonları da çalışmaya başlayan takım, aralarında forma bulma mücadelesi veriyor. Alttan gelen oyuncu fazla olduğunu belirten antrenör Aziz Yığ, ‘Yıldız grubuna ağırlık vererek takım oluşturuldu. Çalışmalarda oldukça istekli olan takımıma güveniyorum’ dedi.
Antalya'da küçük demir bilyeler atan havalı tüfek ile intihara kalkışan bir kişi ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Antalya 12 saat içinde adeta 4 mevsimi yaşadı. Dün gece etkili olan şiddetli yağış ve fırtınanın ardından bugün ise sıcak ve güneşli hava etkili oldu. Detaylar haberimizde
Antalya’da telefonda kendisini polis olarak tanıtıp, “Kimliğinin şüpheli şahıslar tarafından terör eyleminde kullanıldı’ sözleriyle bir kişiden 850 bin TL değerinde ziynet eşyası ve dövizi elden alan şahıs, polis ekiplerince yakalandı. Nitelikli dolandırıcılık suçundan adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklandı.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Perinatoloji Uzmanı Prof. Dr. Selahattin Kumru, obezite cerrahisi geçirmiş kadınların sağlıklı gebelik şansının arttığını, gebelikle ilgili istenmeyen bazı sorunların da azaldığını söyledi.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Afyonkarahisar’da hafif ticari araçla göçmen kaçakçılığı yapan bir şahıs polis tarafından yakalanırken, olayda Suriye uyruklu olduğu belirtilen ve yurda kaçak yollardan girdikleri tespit edilen 2 şahısta gözaltına alındı.
Yorumlar (0)