Kepez Belediyesi Judo Takımı sporcusu Elif Sala, Kuzey Makedonya’da yapılan Judo Ümitler Balkan Şampiyonasında Balkanlar ikincisi oldu.
Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda antrenmanlarını yapan Sala, 40 kiloda yarıştı. Lise 2 öğrencisi Sala, kendi isteğiyle okul öncesi erken kalkarak bir saatlik koşu yaptı. Cumartesi günleri ağırlık antrenmanı yapan sporcu, haftada 6 kez 2’şer saat süren antrenman öncesi ödevlerini minderde yaparak hazırlık yaptı.
Sporcularından derslerinden geri kalmamasını isteyen antrenörü Canan Adıgüzel Sezgin, “Öğrencim Sala, hem okulunda hem judoda fedakarlık yaparak başarıya ulaştı. Birçok arkadaşına da örnek oldu. Onun için çok mutlu ve gururluyum” dedi.
Antalya'da Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde dün meydana gelen hortum felaketinde oluşan olumsuzluklara müdahale etti.
Antalya'da Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, 650 bine yakın nüfusa sahip Kepez ilçesi için hayati önem taşıyan Deprem Master Planı çalışmalarını yerinde inceleyerek, ekibine destek verdi.
Kepez Belediyesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak, çalışanların risk bilincini artırıyor ve iş kazalarının önüne geçiyor.
Kepez Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle, ilçede kuvvetli yağışlarda su baskını yaşanmaması için altyapı çalışması başlattı. Detaylar haberimizde
Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), hobi ve meslek eğitimlerinden enstrüman ve dil kurslarına kadar 35 farklı alanda ücretsiz eğitim vererek, her yıl yüzlerce kursiyere meslek edinme ve sosyalleşme imkanı sağlıyor.
Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, içinde 5 adet çeyrek altın bulunan çantayı bularak sahibine teslim eden Temizlik İşleri Personeli Özkan Koçak’ı tebrik ederek altınla ödüllendirdi.
Yorumlar (0)