Tefenni Belediye Spor Kick Boks Takımı 22-29 Ocak Tarihlerinde Şanlıurfa'da Yapılacak Olan Türkiye Şampiyonası için Yola Çıktı.
Geçtiğimiz günlerde Tefenni Belediye Spor ismi ile Profesyonel Kick Boks Takımı oluşturulduğunu duyuran Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, 22-29 Ocak tarihlerini kapsayan 9 gün sürecek Türkiye Şampiyonası için sporcu kardeşlerimizi uğurladı. 19 Sporcumuzun mücadele edeceği Şampiyona için Kulüp Kafilesinde Antrenörler İsa KARATAY, Büşra CEYLAN ve Kick Boks Burdur İl Temsilcisi Deniz SÖGÜ KOÇ yer aldı.
Başkan Ümit Alagöz yaptığı açıklamada "Tüm sporcularımıza başarılar diliyor, İlçemizi en iyi şekilde temsil edecekleri inancımla kendilerine ve hocalarımıza da kolaylıklar diliyorum." ifadelerini kullandı. Başkan Alagöz'ün pazar günü yapılacak Bucak Belediye Oğuzhanspor maçı sonrası kendisinin de Şanlıurfa'ya giderek şampiyonayı yerinde takip edeceği edindiğimiz bilgiler arasında.
Mardin'de devam etmekte olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda Tefenni Belediye Spor oyuncuları büyük bir başarıya imza attı.
Dünya Şampiyonasının ilk gününde Tefenni Belediye Spor Kick boks takımı rüzgar gibi esiyor. İşte detaylar...
Başkan Ümit Alagöz, Tefenni Belediye Spor ismini sporun her dalında ve ulusal arenada başarı ile temsil etmek için Antrenör İsa Karatay ile anlaşmaya varıldığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, Burdur Ülkü Ocakları Başkanlığı'nda gerçekleştirilen devir teslim töreni ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, yaptığı açıklamada, 2. Etap doğalgaz alt yapı kazı ve döşeme çalışmalarının Göktürk Mahallesi bölgesinden başladığını duyurdu.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, uzun süredir kanser tedavisi gören mesai arkadaşı ve meslektaşı Erhan Sert'in vefat ettiğini üzüntüyle duyurdu.
Yorumlar (0)