Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, beldenin ana yolunun doğalgaz ve su altyapı çalışmalarından dolayı zarar gördüğünü belirterek, sıcak asfalt çalışmalarının başladığını duyurdu.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, beldenin ana yolunun doğalgaz ve su altyapı çalışmalarından dolayı zarar gördüğünü belirterek, "Bugün itibariyle sıcak asfalt çalışmalarına başladık" dedi.
Güngör, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
"Kızılkaya'mızın ana yolu, doğalgaz ve su altyapı çalışmaları sırasında zarar görmüştü. Bu zararın giderilmesi için çalışmalarımızı başlattık. Bugün itibariyle sıcak asfalt çalışmalarına başladık.
40 yıllık asfaltı yenileyerek beldemizi daha güzel bir görünüme kavuşturuyoruz. Bu çalışmamız, Kızılkaya'mızın gelişimi ve kalkınması için büyük önem taşıyor.
Bizler çalışmaya Kızılkaya'm kazanmaya devam edecek."
Kızılkaya'da geçen yıl büyük oranda tamamlanan doğalgaz altyapısı çalışmalarının 2. etabı başladı. Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, verdiği sözleri yerine getirerek seçimden hemen sonra hizmetlere hız kesmeden devam ediyor.
Kızılkaya Belediyesi, Ramazan ayının manevi atmosferini yaşatmak amacıyla kültür merkezinde bir iftar programı düzenledi. Bölge halkını bir araya getiren programda, ilahi dinletileri ve semazen gösterileri büyük beğeni topladı.
Kızılkaya Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel bir program düzenledi. Kadınlar Günü, Doç. Dr. Esma Özdaşlı'nın sunumu ve Hilmi Öğütlü konseriyle kutladı.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Kızılkaya'nın meşhur çörek otunun değerini artırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Başkan Güngör, Tayland'da düzenlenen bir toplantıda Kızılkaya çörek otu ve yağının tanıtımını yaptıklarını ve ürünün ülke sınırlarını aştığını söyledi.
Kızılkaya Belediyesi, 2024 yılı için personel maaşlarına yüzde 50 zam yaparak emekçilerini mutlu etti. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kızılkaya Beldesi'nde yaşayan gençler, Kızılkaya Belediyesi tarafından düzenlenen paintball etkinliğinde buluştu. Gençler, iki takım halinde oynadıkları oyunlarda bolca eğlendi.
Yorumlar (0)