Antalya

KONSEM yaz kurslarına kayıtlar başladı

Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı KONSEM’de yaz kurslarına kayıtlar bugün başladı.

KONSEM yaz kurslarına kayıtlar başladı

Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı KONSEM’de yaz kurslarına kayıtlar bugün başladı. Yabancı dilden el sanatlarına, resimden seramiğe kadar 26 branşta gerçekleştirilen kurslara katılım ise ücretsiz olacak.

Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi’nin (KONSEM) her yıl ücretsiz olarak düzenlediği yaz kurslarına kayıtlar başladı. Seramikten jimnastiğe, masa tenisinden halk oyunlarına, pilatesten dikiş nakışa, hasır örmeden etkili ve hızlı okumaya kadar 26 branşta verilecek kurslara kayıt yaptırmak için son başvuru tarihi 2 Haziran. Kontenjanlarla sınırlı olan kurslarla ilgili detaylı bilginin www.konyaalti.bel.tr adresinden ve 0242 259 33 33 numaralı telefondan alınabileceği belirtildi.

NELER BAŞARDIĞIMI GÖRDÜM

KONSEM tarafından verilen dikiş nakış kursuna katıldığını söyleyen Meliha Barındırır Doğu, “Emekliyim. Boş zamanlarımı değerlendirmek için, üretmek için buraya geldim. Ben aslında bu alanda çok acemiydim. Ama buraya gelince ortaya çıkan güzel işler sayesinde neler başardığımı gördüm. Bu da beni çok mutlu etti. Bunda hocamızın katkısı çok büyük. Güler yüzlü, sevecen tavırlarıyla bizleri mutlu ediyor. Böyle bir kurs açıldığı için memnunuz” dedi.

SİZ DE GELİN ÜRETİME KATILIN

Ahşap boyama kursuna katılan kursiyer Hülya Baran Gümüşlü de emekli olduğunu ve boş zamanını değerlendirmek için kurslara katıldığını söyledi. Gümüşlü, “Emekliyim. Eşimin yeğeni bu kurslara katılıyordu. Bana da önerdi. Ben de denemek istedim. Çöpe gidecek her şeyin burada yenilendiğini gördüm. Kurstan çok memnunum. Özellikle evde oturan hanım ve beylere tavsiye ediyorum. Siz de kurslara gelin, bu güzel üretime katılın. Vaktinizi de güzel bir hobiyle değerlendirmiş olun. Kursları düzenleyen Konyaaltı Belediye Başkanımız Cem Kotan ve ekibine de ayrıca çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Hedef özkaynakla temel hizmet Daha temiz bir Konyaaltı için üretiyoruz
Bölgesel

Hedef özkaynakla temel hizmet Daha temiz bir Konyaaltı için üretiyoruz

Öz kaynaklarıyla üretime odaklanan Konyaaltı Belediyesi, atıkların toplanması amacıyla kullanılan çöp konteynerlerini tesislerinde imal ediyor.

Başkan Kotan personelle bayramlaştı
Bölgesel

Başkan Kotan personelle bayramlaştı

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan Kurban Bayramı öncesindeki son mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştı

Konyaaltı'nda dip temizliği yapıp denizde bayrak açtılar
Etkinlik

Konyaaltı'nda dip temizliği yapıp denizde bayrak açtılar

Konyaaltı Belediyesinin 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve Türkiye Çevre Haftası nedeniyle gerçekleştirdiği etkinlikler kapsamında deniz dibi temizliği yapıldı, sürdürülebilir yaşam hakkında bilgiler verildi.

Konyaaltı'ndaki yangın söndürüldü
Bölgesel

Konyaaltı'ndaki yangın söndürüldü

Konyaaltı Belediyesi karşısında ve yan tarafında bulunan ormanlık alanlarda çıkan yangın Konyaaltı Belediyesi ekiplerinin dahil olduğu çalışmayla kısa sürede söndürüldü.

Konyaaltın'da engelli ve iklim dostu park
Bölgesel

Konyaaltın'da engelli ve iklim dostu park

Konyaaltı Belediyesi engelli ve iklim dostu parkı 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde kullanıma açtı.

Konyaaltın'da çevre günleri
Etkinlik

Konyaaltın'da çevre günleri

Konyaaltı Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle, seminerden atölye çalışmalarına kadar çok sayıda etkinlik düzenliyor.