Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik öncülüğünde, Bakan Adil Karaismailoğlu'nu ziyaret etti.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu ziyaretinde MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili Erkan AKÇAY, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu ve Ağlasun Belediye Başkanı Ali Ulusoy bulundu.
Başkan Fatih Selimoğlu, "Korkuteli - Tefenni , Karamanlı - Yeşilova ve Yeşilova- Acıpayam Makası yollarının Genişletilmiş Yol olarak yenilenmesi talebini Bakan Adil Karaismailoğlu'na iletti.
Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Başkan Fatih Selimoğlu, " MHP Grup Başkanvekili, Manisa Milletvekili, Saygıdeğer Hemşerimiz, Kıymetli Abim Sayın Erkan AKÇAY, Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK ve Ağlasun Belediye Başkanımız Sayın Ali ULUSOY ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU’nu TBMM’de ziyaret ettik.
Korkuteli - Tefenni , Karamanlı - Yeşilova ve Yeşilova- Acıpayam Makası yollarının Genişletilmiş Yol olarak yenilenmesi talebimizi ilettik.
İlçelerimizin gelişmesi için önemli olan bu yolların yapılması için takibimizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
Karamanlı Belediyesi 15 Temmuz ruhunu baştan yaşamak için bu gün düzenlenecek olan program kapsamında bir araya gelecek.
Karamanlı ilçesinde, bir mermer ocağının pasalarının döküldüğü alanda oluşan büyük çatlak ve toprak kaymaları, halk arasında büyük bir endişeye yol açtı.
Karamanlı Belediyesi, eski belediye başkanı Ahmet Avcıoğlu'nun adını bir cevizliğe vererek anısını yaşatıyor. Başkan Avcıoğlu'nun hizmetlerini ve vefatını onurlandırmak için "Ahmet Avcıoğlu Cevizliği" projesi hayata geçirildi.
Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Gökpınar'dan getirilen yeni içme suyu kaynağı ile ilçenin su ihtiyacının karşılanacağını duyurdu.
Karamanlı Belediyesi tarafından inşa edilen son 11 sanayi dükkanı ihale yoluyla satışa sunuluyor. %10 peşinat ve 24 ay vade imkanıyla dükkan sahibi olma fırsatını kaçırmayın!
Çamlık Aile Çay Bahçesi'nde inşaatı devam eden modern cafe, Temmuz ayında tamamlanarak Karamanlı'ya yeni bir buluşma noktası olacak.
Yorumlar (0)