Ulaşım, enerji ve turizm başta olmak üzere gündeminde yüksek bütçeli yatırımlar ve sayısız mega inşaat projeleri bulunan Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen ‘Big 5 Construct Saudi Yapı ve İnşaat Fuarı’na Manisa’nın Kula ilçesinde faaliyet gösteren Cemar Traverten & Mermer de katıldı.
Kula’dan dünyanın dört bir yanına yaptıkları ihracat ve ülke ekonomisine sağladığı katkılarla sektörün öncüsü haline gelen Cemar Traverten & Mermer, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen ’Big 5 Construct Saudi Yapı ve İnşaat Fuarı’na katıldı. Dünya genelindeki sektörün öncülerini bir araya getiren fuara bizzat katılan Cemar Traverten & Mermer Genel Müdürü Yusuf Yalçın, katılımcılarla sohbet edip firmanın ürettiği ürünlerin tanıtımına katkı sağladı. Kula’nın dünyaya tanıtılmasında da öncü olan Cemar Mermer ve Traverten, fuarda temsil gücünü en iyi şekilde kullandı.
Fuar ve Suudi Arabistan hakkında konuşan Cemar Traverten & Mermer Genel Müdürü Yusuf Yalçın, “Daha önce ziyaretçi ve iş görüşmeleri ile ilgili gelmiş olduğumuz Suudi Arabistan’a ilk defa fuar katılımcısı olarak da gelmiş bulunmaktan mutluyuz. Suudi Arabistan ve Riyad konusunda farklı düşüncelerimiz ve stratejimiz olması dolayısıyla bu fuar tecrübesini yaşamamız faydalı oldu. Ayrıca başta bu fuar olmak üzere bütün fuarlarda ve benzeri organizasyonlarda sadece ülkemizi değil aynı zamanda Manisa’mızı ve Kula’mızı da temsil etmekten gurur duyuyoruz. Fuar için gelmiş olmamıza rağmen Riyad şehrinde bir dizi görüşme ve ziyaretlerde bulunarak bir taraftan araştırma ve tanıtım diğer taraftan da yeni iş bağlantıları kurmaktan memnun ve mutluyuz. Fuara ihracat müdürümüz Saley Ari Mamadu ve Ortadoğu pazar sorumlusu Abdullaye Zakari ile birlikte katılmış olmamız farklı düşüncelerimize ve amacımıza da katkı sağlamış oldu. Buradan bütün dostlarımıza selam ve muhabbetlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.
İETT, toplu taşıma ücretlerinde önemli bir artışa gitti. İETT öğrenci abonmanı ne kadar oldu? 2024 İstanbul'da metro, metrobüs, marmaray ücretleri ne kadar? Öğrenci abonmanı, metro, metrobüs ve Marmaray ücretleri ne kadar oldu? Detaylar haberimizde.
Bursa’nın toplu taşıma konusundaki ihtiyaçlarının incelenerek, ulaşım konusunda ilçelere özel çözümlerin üretilmesinin amaçlandığı “Ulaşım Koordinasyon Toplantıları”nın ilki Gemlik’te yapıldı.
Antalya’da Kepez ilçesi Habibler Mahallesi’nde yapımı tamamlanan yolda incelemelerde bulunan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, yolu ulaşıma açarak, bölgede 8 yıldır yaşanan çileyi ortadan kaldırdıklarını söyledi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, 2003-2023 yılları arasında tamamlanan projeleri ve gelecekteki hedeflerini paylaştı. Detaylar için tıklayın.
Burdur Belediyesi 8-9 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek öğrencilere ücretsiz ulaşım desteği sağlayacak. Detaylar burada...
Bucak Belediyesi Ulaşım Komisyonu üyeleri, bugün yapılan Haziran Ayı olağan toplantıda belli oldu. İşte Ulaşım komisyonu üyeleri...
Yorumlar (0)