Burdur / Bucak

Melli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaret

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, dün Burdur'da yapılan aday tanıtım toplantısının ardından ilk ziyaretini ata toprağı olan Melli'ye yaptı.

Melli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaret

Seçim çalışmalarını aday adayı olduğu ilk günden itibaren aralıksız ve yoğun bir tempo ile gerçekleştiren CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, dün Burdur'da yapılan aday tanıtım toplantısının ardından ilk ziyaretini ata toprağı olan Melli'ye yaptı.

Aslen Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nden olan ve bölge halkı tarafından yakından tanınan ve sevilen isim Melli Mehmet'in torunu Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, beldeyi ve Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe'yi ziyaret etti.

Özkarasekiden Bucak’a yerleşen Dedesi Mehmet Gümüş’ün, Melli Mehmet namıyla Bucak’ta tanındığını belirten Aday Hülya Gümüş; “Rahmetli Dedemin bana ve aileme bıraktığı mümtaz bir isim var. Melli Mehmet ismiyle Rahmetli dedem yardımseverliğini, dayanışmacı ruhunu ve kuvvetli aile bağını bizlere bir miras olarak bırakma gayretindeydi. Bunun için Melli’nin ben de hem maddi hem manevi bir karşılığı var. Melli Bölgesi coğrafi olarak Kocaaliler Beldesinden daha geniş bir alan. Ancak günümüzde Melli deyince akla ilk gelen yer Kocaaliler Beldemiz olduğu için ilk ziyaretimi buraya gerçekleştirdim. Sağolsunlar beldemizdeki hemşerilerim beni içtenlikle karşıladı” şeklinde konuştu.

Başkan Selahatdin Gökçe, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hülya Gümüş’e Burdur Milletvekili Adaylığı yolunda başarılar diledi.

CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş’e Melli ziyaretinde CHP Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay, CHP Bucak Kadın Kolları Başkanı Tutku Ay ve CHP Bucak Yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Melli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaretMelli Mehmet'in torunu Hülya Gümüş'ten atağı toprağı Melli'ye ziyaret

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Bölgesel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Bölgesel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Bölgesel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da
Bölgesel

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Burdur Bucak'ta 13 Mayıs Cumartesi günü saat 11:30'da demokrasi yürüyüşü yapılacağını duyurdu.

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de
Bölgesel

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının Bucak'ta düzenleyeceği miting 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 12:00-14:00 arasında Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret
Bölgesel

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret

Seçim ziyaretlerine devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Bucak ilçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelleri ve Bucak Belediyesi'nde çalışanları ziyaret etti.