Burdur / Bucak

Muhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Isparta dönüşünde Bucak ilçesine gelerek CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destek verdi.

Muhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Isparta'da düzenlenen Millet Buluşması'nın katılımın ardından Bucak ilçesine gelerek CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destek verdi.

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Isparta'da yaptığı mitingin ardından Bucak ilçesine gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, CHP Bucak İlçe Başkanı Ahmet Sedat Oktay ve partililer karşıladı.

KIRAATHANEDE BUCAKLILARLA BULUŞTU

Akşam yemeğini CHP Heyeti ile birlikte yiyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, daha sonra Sayanora Kıraathanesi'ne geçen Başkan Böcek ve Milletvekili Adayı Gümüş, vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Böcek, yaptığı konuşmada her zaman Bucak ilçesinin yanında olduğunu dile getirerek, Milletvekili adayı Hülya Gümüş'e destek vererek TBMM'de yöremizin milletvekili olarak görmek istediğini belirtti.

"HÜLYA GÜMÜŞ'E TÜM BUCAK DESTEK VERMELİ"

Bucak halkının Hülya Gümüş'e destek vermesi gerektiğini ifade eden Böcek, "Burdur'da ilk defa bir kadın milletvekilimiz olsun. Ben her zaman Hülya'nın yanındayım. İnşallah onu mecliste Burdur milletvekili olarak göreceğiz" ifadelerini kullandı.

İTTİFAK ORTAĞI İYİ PARTİ'YE ZİYARET

Vatandaşlarla buluşmasının ardından Başkan Böcek, CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş ile birlikte İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Millet İttifakı olarak 13.Cumhurbaşkanının Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olması için hep birlikte destek vermeleri gerektiğini söyleyen Böcek, 15 Mayıs günü Türkiye'nin yeni bir güne, güzel bir güne uyanması gerektiğini söyledi.

CHP SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİNDE COŞKULU KARŞILAMA

Ziyaretlerinde son olarak CHP Bucak Seçim Koordinasyon Merkezi'ne giden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.

"HÜLYA KIZIMIZIN YANINDAYIM"

Yoğun sevgi gösterileri altında açıklamalarda bulunan Başkan Böcek, "Deprem bölgesinde görevlendirilmemiz nedeniyle Bucak'a daha önce gelemedim. Ama Isparta dönüşü, Bucak'a uğrayarak Hülya kızımızın yanında olduğumu belirtmek istedim. Genç, çalışkan, azimli ve kadın bir adayımızı milletvekili yapmamızın zamanı geldi. Burdur'un ilk kadın milletvekili inşallah Hülya Gümüş olacaktır. Ben sonuna kadar arkasındayım, desteğim hep onunla. Sizlerle 14 Mayıs'a kadar kapı kapı dolaşarak bizim kızımıza destek isteyin. Mücadele edecek ve bu seçimleri kazanacağız. Bucak'a yine gelecek, bizzat seçim ve saha çalışmalarına Hülya için katılacağım. 14 Mayıs'ta Türkiye'nin kaderi değişecek. Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanımız, Hülya Gümüş ise Burdur Milletvekilimiz olacak. Ben buna inanıyorum. Sizlerde inanın" ifadelerini kullandı.

Başkan Böcek, Seçim Koordinasyon Merkezi'nde bulunan vatandaşlar hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından Bucak ilçesinden ayrıldı.

Muhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destekMuhittin Böcek'ten Bucak'ta Hülya Gümüş'ün seçim çalışmalarına destek

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 5
  BEĞENMEDİM
 • 2
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti
Bölgesel

Özgür Özel Bucak'ta vatandaşlara hitap etti

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, 28 Mayıs seçimleri dolayısıyla Burdur'un Bucak ilçesine gelerek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler
Bölgesel

Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ettiler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz beraberindeki heyet ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi
Bölgesel

CHP'nin Bucak mitinginde gövde gösterisi

Burdur'un Bucak ilçesinde yoğun bir seçim kampanyasının ardından Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinge yoğun katılım gözden kaçmadı.

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da
Bölgesel

Bucak'ta CHP Demokrasi yürüyüşü saat 11:30'da

CHP Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş, Burdur Bucak'ta 13 Mayıs Cumartesi günü saat 11:30'da demokrasi yürüyüşü yapılacağını duyurdu.

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de
Bölgesel

Bucak'ta CHP mitingi cumartesi günü saat 12'de

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylarının Bucak'ta düzenleyeceği miting 13 Mayıs 2023 Cumartesi günü saat 12:00-14:00 arasında Bucak Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek.

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret
Bölgesel

Hülya Gümüş'ten kamu ve belediye çalışanlarına ziyaret

Seçim ziyaretlerine devam eden CHP Burdur Milletvekili adayı Hülya Gümüş, Bucak ilçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelleri ve Bucak Belediyesi'nde çalışanları ziyaret etti.