Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Belören Köyü'nde yaşanan içme suyu sıkıntısının çözümü için çalışmalar hız kazandı.
Köy Muhtarı Mehmet Topak'ın girişimleri sonucunda, Burdur İl Özel İdare, Bucak Özel İdare ve Bucak Köylere Hizmet Götürme Birliği yetkilileri Belören Köyü'nde incelemelerde bulundular.
İncelemeler sonucunda, içme suyu ishale hattı başta olmak üzere yeni su kaynaklarının aranması için ekipler kısa sürede harekete geçirildi.
Muhtar Mehmet Topak, yaptığı açıklamada, " "Köyümüzde uzun süredir yaşanan içme suyu sorununun çözümü için çalışmalar başlatıldı. Burdur İl Özel İdare, Bucak Özel İdare ve Bucak Köylere Hizmet Götürme Birliği yetkililerine teşekkür ediyorum.
Ekiplerimiz kısa sürede yeni su kaynakları arayarak köyümüzün su ihtiyacını karşılayacaklar. Çalışmaların hızlandırılması için kurum ve kuruluşlarla sürekli istişare halindeyiz.
İnanıyoruz ki, bu çalışmalar sayesinde Belören Köyü'nde yaşanan su sorunu kısa sürede çözüme kavuşturulacak. " ifadelerine yer verdi.
Asım Ertilav ve Cemal Acar, Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak ile görüşerek, köyün altyapı ve üst yapı yatırımlarını değerlendirdi. Muhtar Mehmet Topak tek tek teşekkür etti.
Muhtar Mehmet Topak, Belören Köyü'nün ihtiyaçları için Burdur İl Özel İdare'yi ziyaret etti. Yaşam kalitesini artırma hedefiyle çalışmalar sürüyor.
Burdur'un Bucak ilçesi Belören Köyünde kapalı olan ve bozulan yollar yapılarak, kullanıma açıldı. Muhtar Mehmet Topak duyurdu.
Belören Köyü Muhtarı Mehmet Topak, köyde yürütülen altyapı yatırımları hakkında bilgi verdi. Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Belören Köyü'nde sorunlar birer birer çözülüyor.
Burdur Bucak Belören Köyü'ne muhtar seçilen Mehmet Topak, Belören Köyünün su sorununu çözmek için çalışmalara hızlı başladı. Detaylar haberimizde...
Burdur Bucak Belören Köyü Muhtarlığına seçilen Mehmet Topak, bugün Bucak Adliye Sarayında mazbatasını aldı.
Yorumlar (0)