AFYONKARAHİSAR (İHA) - Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında mahalle veya köy muhtarlığı seçimlerini kazanan muhtarlar mazbatalarını aldı.
Şuhut'un Bademli köyünde gerçekleştirilen yerel seçimlerde, muhtar adayı olan Arife Başyiğit, tarihi bir başarıya imza attı. Bademli köyünden aday olan Arife Başyiğit seçimleri kazanarak muhtarlık görevine başladı. Şuhut tarihinin ilk kadın muhtarı olan Başyiğit, ilk olarak mazbatasını alır almaz köyünün yol ve güvenlik kamerası sorunlarını çözmek için kolları sıvadığını ifade etti.
Nazilli Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik’in talimatı ile Nazilli Merkez ve kırsal mahallelerinde yeniden ve yeni seçilen Mahalle Muhtarlarına ziyaretler başladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Eskişehir’de polis ile halk arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çalışma yapan ekipler, 10 farklı mahallenin muhtarıyla toplantı yaptı.
Bayat Belediye Başkanı Ahmet Bahadır Ünlü, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları başkanlarını ziyaret ederek Bucak'a yapılacak hizmetler konusunda istişarelerde bulundular.
Burdur'un Bucak ilçesinde görev yapan muhtarlar, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret ederek ilçe ile ilgili görüş ve önerilerini paylaştı.
Yorumlar (0)