Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Uysal, Burdur Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Başkan Ercengiz’den bilgi aldı.
Başkan Ercengiz yaptığı açıklamada “Antalya Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. İki kardeş kentin iki kardeş başkanı olarak hasbıhal ettik” dedi.
Yapılan ve devam eden çalışmaları çok beğendiğini ifade eden Başkan Uysal, Başkan Ercengiz’i ve belediye çalışanlarını tebrik ederek, "Programlarımızın son durağında Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret ettik. İki kardeş kentin iki kardeş belediye başkanı olarak hasbıhal ettik. Nazik ev sahiplikleri için başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Türkiye Sağlık Kentler Birliği Encümen Toplantısı, Burdur Belediyesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıya İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay ve diğer encümen üyeleri katıldı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ulu Camide düzenlenen törenle vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Muharrem ayının bereketini paylaşan Başkan Ercengiz, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Başkan Ercengiz, birim müdürleriyle toplandı. Şehir için faydalı hizmetler için istişare edildi. Detaylar için tıklayın...
Burdur Belediyesi, 8 Temmuz - 22 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek Açık Hava Sinema Günleri ile vatandaşlara yaz aylarında aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirme fırsatı sunuyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, şehirdeki su kaçağı ve hırsızlığına tepki gösterdi. Su hırsızlarının sorumsuzluğuna dikkat çeken Ercengiz, 'Suyun adil dağıtılmaması bizi üzüyor. Su hırsızlarının yüzü kızarmıyor!' dedi.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Kayseri'de yaşanan menfur olay hakkında yaptığı açıklamada mülteci ve sığınmacı sorununa dikkat çekti. Ercengiz, çözüm için acil adımlar atılması gerektiğini vurguladı.
Yorumlar (0)