Yeniden Refah Partisi Bucak eski ilçe başkanı Mustafa İnal, milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu.
Gün içerisinde Yeniden Refah Partisi Bucak İlçe Başkanının Yılmaz Korkmaz olmasının ardından, eski Başkan Mustafa İnal milletvekili aday adayı olduğunu duyurdu.
İnal yaptığı açıklamada, " Yeniden Refah Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar ilçe başkanlığını yürütmüş olduğum görevimi devrederek Yeniden Refah Partisi Burdur Milletvekili Aday Adayı olarak ilçemize ve ilimize daha iyi hizmetler yapmak için kutlu bir yola çıkmış bulunmaktayım. Allah utandırmasın, Rabbim yar ve yardımcımız olsun, gazamız mübarek olsun." ifadelerini kullandı.
Yeniden Refah Partisi Bucak'ta Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi üyesi adaylarını açıkladı. Adayların tamamı lise ve üzeri eğitimli ve farklı meslek gruplarından oluşuyor. Yeniden Refah, Bucak'ta yeni bir umut vadediyor.
Yeniden Refah Bucak ilçe Başkanlığı'na Yılmaz Korkmaz atanarak, mazbatasını aldı.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) hizmet bölgelerinde yoğun klima kullanımı nedeniyle elektrik tüketiminde rekor artış yaşandı. Peki elektriksiz kalır mıyız? AEDAŞ acil eylem planı devrede. Antalya'da 23 Temmuz'da tüketim yüzde 14,3 artarak 58.606 MWh'ye ulaştı.
26 Temmuz Çarşamba günü TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV'de hangi programlar var? Bugün televizyonda izleyebileceğiniz diziler, filmler ve programlar hakkında detaylı bilgi edinin.
Yorumlar (0)