Nazilli Belediyespor Basketbol Takımı ligin 2. haftasında deplasmanda karşılaştığı Bandırma Temsilcisi Bordo Basketbol Kulübü’nü 71-79 mağlup ederek parkeden galip ayrılan taraf oldu.
Mücadelenin ilk 2 çeyreğini ev sahibi takımın 38-35’lik üstünlüğü ile tamamlanırken 4. periyottaki üstün oyununu skora yansıtan potanın efeleri karşılaşmayı 71-79 önde bitirerek ligin 2. haftasını galibiyet ile tamamladı. Potanın efeleri ligin 3.hafta karşılaşmasında 18 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’de Nazilli Kapalı Spor Salonu’nda İstanbul temsilcisi High Touch HT Basketbol Takım’ını misafir edecek. İHA
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Konyaspor, Kolombiyalı futbolcu Marlos Moreno ile yollarını ayırdı.
Ankara’da düzenlenen U-13 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Büşra Alan Türkiye şampiyonu olurken Sebahat Işıkçı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
Bursaspor'la olan sözleşmesini alacakları sebebiyle fesheden Yiğit Fidan'a Süper Lig ekipleri talip. Başta Beşiktaş olmak üzere Trabzonspor, Konyaspor ve Eyüpspor gibi kulüplerin ilgilendiği 19 yaşındaki futbolcuyu, Fransa'nın Toulouse ekibi de kadrosuna katmak istiyor.
İnegölspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor! Bucak'ın yetiştirdiği başarılı sağ bek oyuncusu İsmail Kayalı, 2 yıllık bir anlaşma ile mor beyazlı ekibe katıldı.
Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu öncesi kamp çalışmaları kapsamında hazırlık maçında Antalyaspor ile karşılaşan Sivasspor rakibini 1-0 mağlup etti.
Yorumlar (0)