Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol yenileme çalışmaları aralıksız sürerken, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan çalışmaları yerinde inceledi.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, sabah mesaisine Cumhuriyet Mahallesi 228 Sokak’ta başladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen yol yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Özcan, eski ve kullanışsız yolun iş makineleri ile kazınmasının ardından parke taşı döşeme faaliyetlerine başlanacağını kaydetti. Beraberinde daire müdürleri ile bölgede inceleme yapan Özcan, eski SSK Hastanesi çevresinde tüm yolların bir bir yenileneceğini ve vatandaşlara daha kaliteli hizmet verileceğini ifade etti.
Yoğun yağışlara rağmen saha incelemelerine devam eden Başkan Özcan, “Şehrimizin her bölgesinde çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın gösterdiği hassasiyet ve metanetleri için çok teşekkür ediyorum. İmkanlarımız dahilinde şehrin değişen gelişen ve en çok ihtiyaç arz eden bölgelerinden başlamak üzere çalışmalarımız sürüyor. Yeni Ağız ve Diş Sağlığı Hastanemiz yapıldı. Onun çevresindeki ulaşım alanlarının yenilenmesi gerekiyordu. Bildiğiniz gibi Nazilli Devlet Hastanemizin etrafındaki yaklaşık 70 bin metrekare taş döşedik. Günde 6 bin hastanın ziyaret ettiği bu bölgede ciddi işler yaptık. Şimdi de bu noktada yol çalışmalarımıza başladık. Ulaşım noktalarını öncelikli olarak rahatlatmaya çalışıyoruz. İnşallah Nazillimiz her geçen gün güzelleşiyor. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Hava şartları ne olursa olsun arkadaşlarımız sahada çalışmaya devam ediyor. Her birinin emeklerine sağlık” diye konuştu.
Cumhuriyet Mahallesi 228 Sokak’ta başlayan çalışmalar 213 Sokak ve çevresinde devam edecek. İHA
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)