Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmasında Nazilli Belediyespor sahasında konuk ettiği Hacettepe 1945 Spor Kulübü’ne 2-0 mağlup oldu.
Stat: Nazilli
Hakemler: Ferhan Kestanlıoğlu, Barış Sun, İbrahim Ethem Potuk
Nazilli Belediyespor: Canberk, Serhat (Dk.67 Fırat), Onur Hüseyin (Dk.46 Barış), Yakup Emre (Dk.86 Fahri Yağız), Anıl (Dk.82 Efecan), Ekin, Yunus Emre, Tibet (Dk.82 Hüseyin Cihan), Muhammet Tayyip, Güney, Berkant
Hacettepe 1945 SK: Ebrar, Fatih, Ataberk, Berat (Dk.58 Muhammet Furkan), Osman Emirkan (Dk.76 Abdullah), Batuhan, Murat, Bayram Can, Emre Can (Dk.46 Tunahan), İbrahim Baran (Dk.46 Hakan), Efe Serdar (Dk.46 Furkan Ünsal)
Sarı kart: Onur, Serhat (Nazilli Belediyespor) - Fatih, Murat, Muhammet Furkan (Hacettepe 1945 FK)
Goller: Dk. 54-78 Fatih Karslı (Hacettepe 1945 FK)
Kırmızı kart: -
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Konyaspor, Kolombiyalı futbolcu Marlos Moreno ile yollarını ayırdı.
Ankara’da düzenlenen U-13 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Büşra Alan Türkiye şampiyonu olurken Sebahat Işıkçı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
Bursaspor'la olan sözleşmesini alacakları sebebiyle fesheden Yiğit Fidan'a Süper Lig ekipleri talip. Başta Beşiktaş olmak üzere Trabzonspor, Konyaspor ve Eyüpspor gibi kulüplerin ilgilendiği 19 yaşındaki futbolcuyu, Fransa'nın Toulouse ekibi de kadrosuna katmak istiyor.
İnegölspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor! Bucak'ın yetiştirdiği başarılı sağ bek oyuncusu İsmail Kayalı, 2 yıllık bir anlaşma ile mor beyazlı ekibe katıldı.
Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu öncesi kamp çalışmaları kapsamında hazırlık maçında Antalyaspor ile karşılaşan Sivasspor rakibini 1-0 mağlup etti.
Yorumlar (0)