Burdur Valisi Türker Öksüz, PTT'nin Kuruluşunun 183. yıl dönümü dolayısıyla PTT Başmüdürü Mustafa Ölmez, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Koçer ve İşletme Müdür V. Huriye Günay'ı kabul etti.
Burdur Valisi Türker Öksüz, PTT'nin Kuruluşunun 183. yıl dönümü dolayısıyla ziyarette bulunan PTT Başmüdürü Mustafa Ölmez, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Koçer ve İşletme Müdür V. Huriye Günay'ı kabul etti.
PTT Teşkilatı'nın Ülkemizin en köklü kurumları arasında yer aldığını, önemli ve sorumluluğu olan bir kamu hizmetini yerine getirdiğini belirten Vali Öksüz, kuruluş yıldönümlerini kutlayarak, Başmüdür Ölmez'in şahsında tüm personele çalışmalarında başarılar diledi.
Başmüdür Ölmez ziyaret sırasında Vali Öksüz'e, PTT olarak yürüttükleri hizmetlerle ilgili bilgi verdi. Ayrıca özel hazırlanan pul takdiminde bulundu.
PTT, Türk Silahlı Kuvvetleri personeli ve ailelerine özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında TSK mensupları ve aileleri yurt içi kargo gönderimlerinde %30 indirimden faydalanabilecekler.
PTT AŞ, posta ve kargo dağıtım personeli kılığında dolandırıcılık yapanlara karşı uyardı. Dolandırıcıların sahte SMS, e-posta ve belgelerle vatandaşları hedef aldığı belirtildi.
Burdur Bucak'a bağlı Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Melli'deki PTT Acentesi'nin kapalı olmasının neden olduğu mağduriyeti gidermek amacıyla önemli bir adım attı. Detaylar haberimizde...
Konya Büyükşehir Belediyesi Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) Genel Müdürlüğü, Türkiye’deki su ve kanalizasyon idareleri içerisinde yine bir ilki gerçekleştirerek, hizmet noktalarından yapılacak abonelik işlemlerinde ıslak imza dönemini kapattı.
Yüreğir Belediyesi ile PTT Adana Başmüdürlüğü arasında belediye tarafından yapılan konteynerlerin PTT Tahsilat Merkezi olarak kullanılması amacı ile işbirliği ve ortak hizmet protokolü imzalandı.
Isparta PTT Başmüdürlüğü görevine Yalvaçlı Kadir Köroğlu atandı.
Yorumlar (0)