Burdur Valisi Türker Öksüz, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı'nda muhtarların köylerdeki altyapı sorunlarını dinledi. Vali Öksüz, bu sorunların çözümü için ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları verdi.
Burdur Valisi Türker Öksüz başkanlığında, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Meclis Toplantısı yapıldı.
Merkez İl Genel Meclis Üyeleri ve merkeze bağlı Köy Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen toplantıda, gündemde yer alan maddelerinin görüşülmesi sonrası Vali Öksüz, muhtarların taleplerini dinledi.
2024 - 2025 - 2026 yılı tahmini bütçelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantının son bölümünde, muhtarlara tek tek söz veren Vali Öksüz, talep ve isteklerini dinleyerek, konuların çözümüne yönelik incelenmesi için ilgili kurum müdürlerine gerekli talimatları vereceğini söyledi. Köylerin altyapısına yönelik talepleri de 2024 yılı programı içerisinde değerlendireceklerini ifade etti.
Burdur Ziraat Odası Başkanı Kemal Kubilay, Vali Dr. Türker Öksüz ile süt ve fasulye üreticilerinin sorunlarını görüştü. Üreticilerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.
Vali Dr. Türker Öksüz, Yeşilova Niyazlar Köyü'nde düzenlenen Geleneksel Aşure etkinliğine katılarak Muharrem Ayı'nın ve Aşure Gününün önemini vurguladı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50. yıl dönümü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Burdur İl Temsilciliğine ziyarette bulundu.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz, Antalyaspor Teknik Direktörü Alex de Souza'yı Burdur'daki kamp tesislerinde ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi. Detaylar haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)