BOLU (İHA) - Bolu'nun Dörtdivan ilçesinde çıkan yangında samanlık küle döndü.
Olay, Yalacık köyünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Halil Yercel’e ait samanlıkta henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangında alevler samanlığın tamamını sardı. Yangını fark eden vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Alev alev yanan samanlığa itfaiye ekipleri müdahale etti. Güçlükle kontrol altına alınan yangında samanlık kullanılamaz hale geldi.
Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı kırsal mahallede, bir evin bitişinde bulunan samanlıkta çıkan yangın korku ve paniğe neden oldu.
Bolu'da çıkan yangında 2 samanlık ve odunluk alev alev yanarak küle döndü. 3 ahşap yapıyı küle çeviren yangın havadan da görüntülendi.
Burdur’da elektrik kaçağından çıkan yangında samanlık ve çevresinde bulunan yaklaşık 3 ton saman balyası yanarak kullanılamaz hale geldi.
Sivas’ın Suşehri ilçesinde 5 samanlık ve iki ahırda meydana gelen yangında 9 büyükbaş hayvan telef oldu.
Burdur'un Yassıgüme köyünde Gülümser Türken'e ait ahırda elektrik kaçağı nedeniyle yangın çıktı. Yangın samanlığa ve eve sıçrayarak büyük hasara neden oldu.
Elazığ’da 2022 yılında oğlunun düğününde eşini silahla başından vurarak öldürüp, kızını da yaralayan şahıs, sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Yorumlar (0)