Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından lise öğrencilerine yönelik voleybol kursu açıldı.
Sarıgöl Hayriye Ertürk Anadolu Lisesi’nde açılan voleybol kursuna 14 kursiyerin katıldığını ifade eden Sarıgöl İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Oruç, gayelerinin gençlerin boş zamanlarını değerlendirmek ve spor sevgisini aşılamak olduğunu belirtti. Oruç, "Lise öğrencilerine yönelik açtığımız 144 saat süreli voleybol kursumuz beden eğitimi öğretmeni Şerafettin Aslan tarafından veriliyor. Kursumuz haftada 6 saat olmak üzere 24 hafta sürecek" dedi. İHA
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Konyaspor, Kolombiyalı futbolcu Marlos Moreno ile yollarını ayırdı.
Ankara’da düzenlenen U-13 Türkiye Güreş Şampiyonası’nda, Afyonkarahisar’ı temsil eden Taşoluk Belediye Spor Kulübü sporcuları Büşra Alan Türkiye şampiyonu olurken Sebahat Işıkçı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
Bursaspor'la olan sözleşmesini alacakları sebebiyle fesheden Yiğit Fidan'a Süper Lig ekipleri talip. Başta Beşiktaş olmak üzere Trabzonspor, Konyaspor ve Eyüpspor gibi kulüplerin ilgilendiği 19 yaşındaki futbolcuyu, Fransa'nın Toulouse ekibi de kadrosuna katmak istiyor.
İnegölspor, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor! Bucak'ın yetiştirdiği başarılı sağ bek oyuncusu İsmail Kayalı, 2 yıllık bir anlaşma ile mor beyazlı ekibe katıldı.
Trendyol Süper Lig 2024-2025 sezonu öncesi kamp çalışmaları kapsamında hazırlık maçında Antalyaspor ile karşılaşan Sivasspor rakibini 1-0 mağlup etti.
Yorumlar (0)