Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü, çocukların geleceğine yönelik projelerinde her mahalleye kreş yapma sözü verdi.
Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, vizyon projeleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Yüzügüllü, geleceğin teminatı olan çocuklarımız içinde zengin projeler hazırlıyor. Hamid Yüzügüllü, “Tepebaşı'mızın her mahallesine modern, erişilebilir ve yüksek kalitede kreşler yapma sözü veriyorum. Kreşlerimizle çocuklarımızın sosyal, duygusal becerilerini geliştirecek bir ortam sağlarken, aynı zamanda çalışan ebeveynlerimize de büyük bir destek olacak. Mahalle bazında inşa edeceğimiz bu kreşler sayesinde, çocuklarımızın kendi mahallelerinde, tanıdık ve güvenli bir ortamda eğitim almasını sağlayacağız. Çocuklarımız bizim çok önemli. Onlar bizim geleceğimi inşa edecekler. Gelişimlerinde ve ailelerinin güven ortamında çocuklarını gönderebilecekleri kreşlerimizi Tepebaşımızda her mahalleye yapacağız” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği kamp programı ile Türkiye’nin dört bir yanından, farklı bölümlerden başarılı gençler Vizyon Kampları’nda buluşuyor.
Türkiye’nin önde gelen elektrik dağıtım, perakende satış ve müşteri çözümleri şirketlerinden Enerjisa Enerji, 2024 yılının ilk çeyreğinde önemli ölçüde bir operasyonel ve finansal büyüme kaydetti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, vizyon projelerinden olan Sahabiye Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında çalışmaların sürdüğünü, burada Emlak Konut ile iş birliği halinde yeni projeleri hayata geçireceklerini söyledi.
Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde çaldığı televizyonu çarşafa sarıp götüren şahıs mahalle bekçilerine yakalandı.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; yeni hizmet döneminde yeni sağlık projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Beş yıllık Pınarbaşı Belediye Başkanlığı döneminde hayata geçirdiği vizyon projeler ile halkın gönlünde taht kuran Cumhur İttifakı Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Menduh Uzunluoğlu, bin 650 araç ve yüzlerce traktörle ilçe turu yaparak halkı selamladı
Yorumlar (0)