Burdur Valisi Türker Öksüz, Afyonkarahisar İlinde gerçekleşen 8. Bölge Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısına katıldı.
8. bölge kapsamında yer alan İllerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, düzensiz göçle daha etkin ve verimli bir mücadele yürütebilmek amacıyla yapılan çalışmalar değerlendirilerek, koordinasyonu gerektiren konular görüşüldü. Toplantı, Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran
Yiğitbaşı, Burdur Valisi Türker Öksüz, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Isparta Valisi Aydın Baruş, Düzensiz Göçle Mücadele ve Sınır Dışı İşleri Genel Müdürü Ramazan Seçilmiş, Konya Vali Yardımcısı Faruk Bekârlar, Karaman Vali Yardımcısı Mehmet Yasin Erkan, İl Jandarma Komutanları, İl
Emniyet Müdürleri ve İl Göç İdaresi Müdürlerinin katılımıyla Afyonkarahisar ev sahipliğinde yapıldı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, yönetim bilimleri dalında doktora tezini başarıyla savunarak "Dr." unvanını aldı. Sınır güvenliği konulu teziyle akademik camiada da adından söz ettiren Vali Öksüz, Burdur'da da önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
Burdur Valisi Türker Öksüz liderliğinde Gölhisar İlçesinde düzenlenen güvenlik ve değerlendirme toplantısında, kurum müdürleri, muhtarlar ve STK temsilcileri, ilçede yürütülen çalışmaları, projeleri ve güvenlik hizmetlerini ele alarak koordinasyon sağladılar.
Burdur'lu Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Gümen, bir dizi ziyaretler için 19 Ekim 2023 Perşembe günü Burdur’a geliyor.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Bakibey Konağı ve Mehmet Akif Ersoy İstiklal Mücadelesi Kültür Evi'nde incelemede bulundu. Devamı haberimizde..
Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur Milletvekili Prof. Dr. Adem Korkmaz'la birlikte Haziran ayından itibaren Yeşilova İlçesinde hizmet vermeye başlayan Salda Lavanta Tepesi Uygulama Oteli'nde incelemede bulundu. Devamı haberimizde...
Burdur Valisi Türker Öksüz, 19 Eylül Gaziler Günü Anma Programları çerçevesinde düzenlenen Çelenk Sunma Töreni'ne katıldı. Devamı haberimizde..
Yorumlar (0)