Ekici Peynir 100 kişiyi işe alacak!
Burdur / Bucak

Yazar Şermin Yaşar, Bucaklılarla Buluştu

“Oyuncu Anne’ ismiyle bilinen Yazar Şermin Yaşar, BEKAP2 kapsamında düzenlediği “Aile” seminerinde ilçe halkıyla buluştu. Anne ve babalara önerilerde bulunup çocuklarla nasıl nitelikli zaman geçirileceği konusunda tüyolar veren Yaşar; “Çocukların oyuncağa değil, oyun oynamaya ve size ihtiyaçları var” dedi.

Yazar Şermin Yaşar, Bucaklılarla Buluştu

‘OYUNCU ANNE’ BUCAKLILARLA BULUŞTU
‘Oyuncu Anne’ lakabıyla bilinen ve yazdığı ebeveynlik kitaplarıyla büyük bir ilgi kazanan Şermin Yaşar, BEKAP2 kapsamında Bucak’a geldi. Müftülük Konferans Salonu’nda vatandaşlarla bir araya gelen ‘Oyuncu Anne’ Şermin Yaşar, akşam 20.00’de söyleşisi ile ilçe halkının karşısına çıktı.

Seminere İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, eşi Sıla Zengin, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Serdar Besler, Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal ve eşi Ayşe Ünal, İlçe Müftüsü Mehmet Ersöz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şermin Yaşar, çocuklarla nasıl kaliteli vakit geçirilir, en uygun fiyata evde nasıl kişisel gelişime faydası olan oyuncaklar yapılır, nasıl farklı oyunlar türetilir, çocuğun hayal dünyası nasıl geliştirilir gibi konularda fikirler verip kendi hayatından örneklerle anlatımlar yaptı.

“ÇOCUKLARIN OYUNCAĞA DEĞİL OYUN OYNAMAYA VE SİZE İHTİYACI VAR”
Yazar Şermin Yaşar’ın seminerine anne-babalarında ilgisi yoğun oldu. Çocuklarla oyun oymayı sevdiği için kendisine ‘Oyuncu Anne’ adını takan Şermin Yaşar, kendisini dinlemeye gelen İnegöllülere keyifli dakikalar yaşattı. Çocukların zihinsel, fiziksel gelişiminde ve anne ile olan iletişiminde oyunun önemine dikkat çeken Şermin Yaşar, “Ben evdeki halıların altını ozalit kapladım. Çocuklarım istedikleri gibi istedikleri zaman resim yapsınlar diye. Evdeki her şeyle oyuncak yapılabilir. Çocukların oyuncağa değil, oyun oynamaya ve size ihtiyaçları var” dedi.

Şermin Yaşar, seminer sonunda gördüğü ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getirerek katkılarından dolayı Bucak İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin’e teşekkür etti. Kaymakam Sezgin’in eşi Sıla Sezgin, Yaşar’a çiçek takdim etti.

‘Oyuncu Anne’ Şermin Yaşar, seminer sonunda Bucaklılar için kitaplarını da imzaladı.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Şermin Yaşar, Bucaklılarla Buluşacak!
Bölgesel

Şermin Yaşar, Bucaklılarla Buluşacak!

Bucak Belediyesi ve Bucak Kaymakamlığı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen BEKAP kapsamında yazar Şermin Yaşar, bu akşam Bucaklılarla buluşacak.

Ak Parti Burdur İl Başkanlığından seçim kutlaması
Bölgesel

Ak Parti Burdur İl Başkanlığından seçim kutlaması

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanmasının ardından Ak Parti Burdur İl Başkanlığı önünde kutlama hazırlıkları başladı

Bucak Cumhuriyet Meydanında seçim kutlaması
Bölgesel

Bucak Cumhuriyet Meydanında seçim kutlaması

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimini Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanmasının ardından, Burdur'un Bucak ilçesinde kutlama programı düzenlendi. İşte detaylar...

28 Mayıs 2023 Burdur seçim sonuçları
Bölgesel

28 Mayıs 2023 Burdur seçim sonuçları

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Burdur’da oy sayımı tamamlandı. Burdur'da seçim sonuçları, Burdur'da Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu kaç oy aldı? İşte rakamlar...

28 Mayıs 2023 Burdur Tefenni seçim sonuçları
Bölgesel

28 Mayıs 2023 Burdur Tefenni seçim sonuçları

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Burdur’un Tefenni ilçesinde oy sayımı tamamlandı. İşte detaylar...

28 Mayıs 2023 Burdur Gölhisar seçim sonuçları
Bölgesel

28 Mayıs 2023 Burdur Gölhisar seçim sonuçları

İkinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Burdur’un Gölhisar ilçesinde oy sayımı tamamlandı.