Yunusemre Belediyespor’un kış dönemi cimnastik kursu yoğun ilgiyle devam ederken, haftanın iki günü verilen eğitimlerle çocuklara erken yaşlarda esneklik kazandırılıyor.
Yunusemre Belediyespor’da cimnastiğe ilgi artıyor. Manisa’da 15 branşta hizmet veren Mavi Beyazlı kulübün kış dönemi cimnastik kursu yoğun tempoda devam ediyor. Yunusemre Belediyesi TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi Spor Salonu’nda haftanın iki günü yapılan kurslarda eğitim gören çocuklar, günden güne esneklik kazanarak spora ilk adımı erken yaşlarda atmanın heyecanını yaşıyor. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yunusemre Belediyespor Cimnastik Antrenörü Esran Öten, öncelikli amaçlarının çocuklara sporu sevdirmek olduğunu söyledi. Cimnastiğin çocuğun gelişimine büyük faydası olduğunun altını çizen Öten, “Cimnastik, çocuklarımızın denge, kuvvet, çabukluk, esneklik, koordinasyon gibi yetiler kazanmasını sağlar. Erken yaşta cimnastikle tanışan bir çocuk, ilerde olabilecek branş değişikliğinde kolayca ilerleme kaydedebilir. Kulübümüzde yaz kış organize ettiğimiz kurslarla çocuklarımızın gelişim çağını destekliyoruz. Onların özgüvenli, zinde, çevik ve mutlu bireyler olması için çalışıyoruz. Kurslarımız 5-11 yaş grubunda pazartesi ve salı günleri gerçekleşiyor. Kayıt olmak isteyenler 444 62 09 numaralı telefon hattımızdan detaylı bilgi alabilir” diye konuştu.
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak'ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Mustafa Görmüş, Vali Ergün'ü makamında ziyaret etti.
Feke Belediye Başkanı Cömert Özen, pazarda esnaf ve vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
Denizli'nin Tavas ilçesinde kaybolan ve 5 gündür kendisinden haber alınamayan 25 yaşındaki Muhammet Çıralı'nın cansız bedeni, Aydın'ın Kuyucak ilçesinde bulundu.
Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonrasında üniversite tercihi yapacak adaylara yönelik iki ayrı noktada ücretsiz tercih ve danışmanlık hizmeti sunuyor.
Karşıyaka, geçtiğimiz sezon Elazığspor formasıyla play-off şampiyonluğu yaşayan kaleci Hakan Cambazoğlu ile prensip anlaşmasına vardı.
Elazığ Hipodromu, son yıllarda üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle şehre değer katıyor. Atla Terapi Merkezi, engelli bireyler için empati parkuru, tiyatro sahnesi ve piknik alanlarıyla vatandaşlara hizmet sunuyor.
Yorumlar (0)