ZONGULDAK (İHA) - Zonguldak Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı Kırıkkale’de düzenlenen şampiyonada bölge birincisi oldu.
Kırklareli’nde düzenlenen Okul Sporları Hokey Grup Müsabakaları’nda Zonguldak Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu Küçük Kızlar Hokey takımı Zonguldak ilini başarıyla temsil ederek aldığı başarılı sonuçlar ile birlikte bölge birincisi olmaya hak kazandı.
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada ise, “Öğrencilerimizi ve antrenör öğretmenimizi tebrik eder, Gaziantep ilinde düzenlenecek olan Türkiye finallerinde takımımıza başarılar dileriz.” denildi.
Şırnak'ın Cizre ilçesinde hafızlık eğitimi alan 6. sınıf öğrencileri, 6 ve 8 ayda hafızlığını tamamlamanın gururunu yaşıyor.
– 2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 UEFA Avrupa Konferans Ligi finalleri, Türkiye'de oynanacak. Avrupa Ligi Finali, siyah-beyazlılara ait Tüpraş Stadyumu'nda yapılacak. Konferans Ligi finali ise yine aynı statta ya da Ankara'da düzenlenecek.
Şehit Ali Suna’nın annesi Elif Ergüzel Suna, “Şehit annesi olarak çok gururluyum, Allah razı olsun devletimizden ve milletimizden. Onun gururu hiçbir zaman anlatılamaz.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Güreş Takımı altyapısında yetişen 12 yaşındaki Mehmet Efe Şen, Kuşadası'nda düzenlenen 12-13 Yaş Arası Grup Birinciliği Müsabakalarında 44 kiloda altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Halk oyunları Burdur 2'ncisi oldular! Bucak'ı gururlandırdılar Burdur'da düzenlenen Okul Sporları Halk Oyunları yarışmasında Bucak Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gençler düzenlemesiz dalda il 2.si oldu.
Manisa’da düzenlenen Okul Sporları Müsabakalarında, Alaşehir Endüstri Meslek Lisesi 9. sınıf öğrencisi Levent Enes Kuruca’nın Muay-Thai branşında birinci olarak altın madalya kazanması hem memleketi olan Sarıgöl’de hem de okuduğu Alaşehir’de sevinçle karşılandı.
Yorumlar (0)