Burdur MAKÜSpor'da yeni dönem Yeni Başkan Cihat Çavuşoğlu

Burdur'u Bölgesel Amatör Lig'de temsil eden MAKÜ Spor'da yeni yönetim kurulu seçildi. Kulübün yeni başkanı Cihat Çavuşoğlu, 2023-2024 sezonunda 3. Lig'e çıkmayı hedeflediklerini açıkladı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Kulübü'nde Yeni Başkan: Cihat Çavuşoğlu

Bölgesel Amatör Lig'de Burdur'u temsil eden Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Kulübü'nde yeni bir dönem başlıyor. Kulüp olağanüstü toplanan genel kurulunda yeni yönetim kurulu belirlendi ve başkanlık görevine Cihat Çavuşoğlu seçildi.

MAKÜ Spor Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri

Yeni yönetim kurulu aşağıdaki isimlerden oluşmaktadır:

Başkan: Cihat Çavuşoğlu

Başkan Yardımcısı ve Futbol Şube Sorumlusu: Alaeddin Kalkan

Asbaşkan: Yusuf Bahadır Suna

Genel Sekreter: Muhammet Talha Aksoy

Muhasip Üye ve Altyapı Sorumlusu: Avni Acıkara

Kulüp Müdürü ve Tesis Sorumlusu: Onur Köksal

Voleybol Şube Sorumlusu: Mehmet Akan

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ali Arslan ve İbrahim Çiçek

Teknik Direktör ve Hedefler

Yeni sezonda MAKÜ Spor teknik direktörü olarak MAKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem Sinan Aslan ile anlaşıldığı açıklandı. Başkan Cihat Çavuşoğlu, iç saha maçlarını Gazi Atatürk Stadı'nda oynayacaklarını belirtti ve yeni yönetim kurulunu şehrin genç iş insanları ve üniversite ile bütünleştirerek 2023-2024 sezonunda hedeflerini 3. Lig olarak belirlediklerini ifade etti. Ayrıca, sakatlıksız ve sorunsuz bir lig diledi.

Çavuşoğlu ayrıca, Burdur Maküspor Kadın Voleybol Takımının da kurulduğunu ve Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edeceklerini söyleyerek, takımın üst liglere çıkacağına inandığını vurguladı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Kulübü, yeni yönetimi ve hedefleriyle spor severlerin ve şehirlerinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

MAKÜSporCihat ÇavuşoğluTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.