Antalya / Kepez

Anaokulu çocukları ve aileleri için Bilim Şenliği düzenlendi

Anaokulu öğrencileri için Kepez Macera Ormanı’nda gerçekleştirilen Bilim Şenliği öğrenciler ve veliler tarafından yoğun ilgi gördü.

Anaokulu çocukları ve aileleri için Bilim Şenliği düzenlendi

Anaokulu öğrencileri için Kepez Macera Ormanı’nda düzenlenen Bilim Şenliği öğrenciler ve veliler tarafından yoğun ilgi gördü.
Birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği ve Antalya Bilim ve Çocuk Anaokulları tarafından düzenlenen şenliğe, 4-6 yaş arası öğrenciler, aileleriyle birlikte katıldı. Uzay Çadırı’nda gezegenlerin incelenmesi, Fen deney atölyeleri, Gökyüzü gözlemi, Elektrik akımı deney atölyeleri yer aldığı etkinliğe katılan minikler, hem yeni bilgiler öğrendiler, hem de öğretmenleri ve aileleriyle birlikte neşeli saatler geçirdiler.
Şenliğe katılan öğrenci velileri de çocuklar için bilimsel içerikli bir etkinlik düzenlendiği için mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Öğrenci velileri adına konuşan Yasin Akülkü “Bu tarz bilimsel şenliklerin hem öğrenmeyi kolaylaştırdığını hem de çocukların eğlenerek bir şeyler öğrenmesinin daha güzel olduğunu ifade etti. Bilim ve Çocuk Anaokulları adına konuşan Ebru İl; çocukların cıvıl cıvıl, mutlu ve keyifli olduğunu belirterek, "Onları çok seviyoruz. Çocuklarımızdan pozitif enerji almak çok farklı bir şey. Etkinliklerimizi bilimle ve eğitimle birleştiriyoruz. İnşallah gelecekleri daha da güzel olacak" dedi.
Etkinlik; Anaokulu yöneticileri, öğretmenler, minik öğrenciler ve ailelerinin katıldığı mangal partisiyle sona erdi.

İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya’da sahte para kullanan 1 kişi yakalandı.
Bölgesel

Antalya’da sahte para kullanan 1 kişi yakalandı.

Antalya'da sahte para ile alışveriş yaptığı tespit edilen 3 suçludan 1'i tutuklandı.

25 Kasım'da Alanya Belediyesinden seminer ve sergi
Etkinlik

25 Kasım'da Alanya Belediyesinden seminer ve sergi

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü münasebetiyle Alanya Belediyesi tarafından “Kadın Üretirse” sergisi açıldı.

Kumluca Toptancı  Hal  Sezon Açılışı Yapıldı
Yerel Yönetim

Kumluca Toptancı Hal Sezon Açılışı Yapıldı

Antalya Kumluca Toptancı Hal açılışı 25 Temmuz 2022 cuma günü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Katılımı ile yapıldı

Bosch Merve'de Süper Kasım İndirimi
Tanıtım

Bosch Merve'de Süper Kasım İndirimi

Türkiye'nin en büyük Bosch Concept Mağazası, Merve Electronic Süper Kasım İndirimini başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çiftçiye keçiboynuzu desteği
Yerel Yönetim

Antalya Büyükşehir Belediyesi, çiftçiye keçiboynuzu desteği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tarımda ürün çeşitliliğini arttırmak ve üreticiyi desteklemek amacıyla Kumluca ve Kemer’de çiftçilere kendi seralarında yetiştirdiği keçi boynuzu fidanı desteğinde bulundu.

Alanya Belediyesi öğretmenleri kahvaltıda buluştu
Etkinlik

Alanya Belediyesi öğretmenleri kahvaltıda buluştu

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Alanya Belediyesi bünyesinde görevli öğretmenler kahvaltıda bir araya geldi.