Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, Ankara'da bir takım ziyaretlerde bulundu. Ziyaretler kapsamında Başkan Kamil Özcan'la bir araya geldi.
Adaylık başvurusunu yaptıktan sonra Ankara'da hemşehrilerini ziyaret eden Başkan İlkay Güngör, Danıştay Savcısı'na gerçekleştirdiği ziyaret sonrasında Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan'la bir araya geldi.
Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Başkan İlkay Güngör, " Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Hemşerimiz Sayın Kamil Özcan'ı makamında ziyaret ettik. Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ederiz. " ifadelerini kullandı.
Kızılkaya Beldesi'nde Cuma pazarında düzenlenen aşure dağıtımı etkinliği, Belediye Başkanı İlkay Güngör'ün katılımıyla gerçekleşti.
Başkan Kocagöz ve Başkan Güngör, kentlerin gelişimi ve belediyeler arası iş birliği üzerine sohbet etti, ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan İlkay Güngör, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz'ı babası ve oğlu ile ziyaret etti. Misafirperverliği için teşekkür etti.
Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.
Başkan İlkay Güngör, MHP MYK Üyesi ve Dr. Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Doç. Dr. Esma Özdaşlı'yı makamında ziyaret etti.
Başkan İlkay Güngör, Akdeniz Belediyeler Birliği'nde Turizm Komisyon Üyesi seçilerek Kızılkaya'nın turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor. Detaylar burada...
Yorumlar (0)