Burdur'un Gölhisar ilçesinde projeler bir bir hayata geçmeye devam ediyor. Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, projeyi duyurdu.
Projenin Gölhisar'a çok yakışacağını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, "Yapımı tamamlanan yüzme havuzu binamızın hemen yanında çocuklarımız ve yüzme severlerimiz için Gölhisarımıza çok yakışacak açık yüzme havuzu projemiz hazır…" dedi.
Başkan İbrahim Sertbaş yaptığı açıklamada, " Gölhisarımıza çok yakışacak!
Aquaparklı, çocuk havuzu olan ve açık yüzme havuzu bulunan projemiz…
Yapımı tamamlanan yüzme havuzu binamızın hemen yanında çocuklarımız ve yüzme severlerimiz için Gölhisarımıza çok yakışacak açık yüzme havuzu projemiz hazır…
Gölhisarımız ve Siz Değerli Hemşerilerimiz…
Hizmetlerin en iyisine layıksınız… " ifadelerini kullandı.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Çorum'da Hitit Üniversitesi tarafından son teknoloji ile kurulan atölyede öğrenciler yenilikçi iş fikirleri ve projelerini hayata geçirebiliyor.
Giresun İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen proje kapsamında yaz tatilini yaylada geçiren çocuklar açık hava sinemasıyla buluşuyor.
Erzincan Valiliğinin başlattığı 'Köyümde Üç Gün' projesi kapsamında daha önce hiç köyde yaşamayan lise öğrencileri, köye dair merak ettikleri konuları uygulamalı eğitimler ve kamp programıyla deneyimliyorlar.
Kastamonu Üniversitesi tarafından hazırlanan “Güçlü Anne Güçlü Özel Birey” projesi sayesinde özel bireyler ile anneleri, kurslarda yaptıkları etkinliklerle hem öğreniyor hem de hoşça vakit geçiriyor.
Burdur Valisi Dr. Türker Öksüz başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu 2. dönem toplantısı gerçekleşti. Toplantıda 2024 yılı yatırımları ele alındı.
Yorumlar (0)