Nikah kıyma deneyimini ilk defa yaşayan Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Elif ve Harun'un birlikteliğine tanıklık etmekten büyük bir heyecan duydu.
Başkan Gümüş, bu özel gününde çiftin mutluluğuna vesile olmanın kendisi için son derece anlamlı olduğunu belirtti. ''Bugün ilk kez bir nikah kıymanın heyecanını yaşıyorum. Elif ve Harun’un birlikteliğine tanıklık etmek ve mutluluklarına vesile olmak çok anlamlı. Çiftimize, hayatları boyunca birlikte nice güzel anılar biriktirmelerini ve sevgilerinin hiç eksilmemesini temenni ediyorum.Teşekkürler. diyen Hülya Gümüş, çiftin geleceğine dair en içten dileklerini iletti.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, muhtarlarla yaptığı toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunlarını değerlendirdi. Gümüş, muhtarların taleplerini dinleyerek çözüm önerileri üzerinde verimli bir toplantı gerçekleştirdi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, 24 Temmuz Basın Bayramı'nda gazetecilerle kahvaltıda buluştu. Gazetecilerin önerilerini dinleyen Başkan Gümüş, basının demokrasideki önemini vurguladı.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret ederek Oğuzhanspor forması hediye etti. Ziyarette spor kulüpleri arasındaki iş birliği konuşuldu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Aşure Günü dolayısıyla mesaj yayımladı ve Cuma namazı sonrası Hacı Ömer Ağa Camii'nde aşure dağıtımı yapılacağını duyurdu.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Yeni Mahalle'de alt yapı ve yol çalışmalarıyla yaşam kalitesini artıracak dönüşüm projelerini yakından takip ediyor.
Bucak Belediyesi, PMYO ve POMEM sınavlarına hazırlanan adaylara ücretsiz parkur ve eğitim desteği sunuyor. Son başvuru tarihini Başkan Hülya Gümüş duyurdu. Hemen başvurunuzu yapın....
Yorumlar (0)