Burdur'un Bucak ilçesinde Belediyesi toplantı salonunda Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı. Bucak Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Emrullah Ünal başkanlığında yapıldı. Belediye Meclis Toplantı Salonunda bugün saat 14.30’da yapılan Mart Ayı Olağan Meclis toplantısında konuşan Başkan Ünal, ülkeyi derinden sarsan deprem konusuna değindi. Bucak Belediyesi tarafından deprem bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.
Mart Ayı Belediye Meclis toplantısında gündem konusunu İmar komisyonuna havale edilen dosyaların görüşülmesi, Gelir tarifesinin güncellenmesi konusunun görüşülmesi, norm kadro düzenlemesi konusunun görüşülmesi oluşturdu.
Bucak Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis toplantısında daha sonra gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Kanal15
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Plan ve Bütçe Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile İmar Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Denetim Komisyonu Üyeleri seçildi. CHP'den 3, AK Parti'den ise 2 üye komisyona seçildi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş'ün liderliğinde toplanan Bucak Belediye Meclisi'nde yapılan oylama ile Özcan Duran ve Hüseyin Göktur Encümen Üyeleri seçildi.
Burdur'un Bucak ilçesinde, 2024 yılı Ocak ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde, Aralık ayı olağan belediye meclisi toplantısı başladı. İşte Bucak Belediyesi meclis toplantısı canlı yayını tıkla izle...
Yorumlar (0)