Burdur'un Bucak ilçesinde kayıp olarak aranan genç adamdan güzel haber geldi.
7 Mart Salı günü sabah saatlerinde Fatih Mahallesindeki ikametinden ayrılan genç adam bugün akşam saatlerinde bulundu. Edinilen bilgilere göre, her zaman olduğu gibi sabah saatlerinde çıraklık eğitime gitmek için ayrılan Aykut Yön, saat 14:00 - 15:00 gibi eve döndüğü saatte dönmemesi nedeniyle aranıyordu. Akşam saatlerinde gelen bilgiye göre, Bucak İlçe Emniyet'e gelen genç adam, kendisinin şehir dışında olduğunu bu yüzden haber veremediğini belirtti.
Burdur Bucak Anbahan köyünden 2002 doğumlu Hasan Erçin kayıp. İşte iletişim numaraları ve detaylar...
Dün sabah saatlerinde Fatih teki evinden çıkıp çırak ilk eğitim e gitti Ordan 2 gibi 3 gibi görünüyor sonra sında haber Yok
Burdur'un Bucak ilçesinde kayıp olarak aranan 45 yaşındaki adam, jandarma ekiplerinin günlerdir süren çalışmasının ardından bulundu.
Bucak Küçük Sanayi Sitesi, yoğun yağış sonrası sular altında kaldı. Başkan Kemal Kasap, drenaj sorunları ve alınacak önlemler hakkında açıklamalarda bulundu.
Burdur Dereboğazı ve Tek Çeşmeleri, yapılan ıslah çalışmaları ve temiz su numuneleri sonucunda yeniden kullanıma açıldı. Detaylar için tıklayın.
MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Yorumlar (0)