Burdur / Burdur

BUTSO’DAN EĞİTİMLERE DAVET

BUTSO’DAN EĞİTİMLERE DAVET.

BUTSO’DAN EĞİTİMLERE DAVET

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik, çevrimiçi eğitimler için davette bulundu.

Covid-19 koşulları nedeniyle yüz yüze eğitimleri çevrimiçi eğitimlere dönüştürdüklerini kaydeden Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik: “Globalleşen dünyada, rekabet avantajı yakalama adına, bütün çağdaş yönetim tekniklerini kullanarak, yerinde ve zamanında doğru bilgileri üretip, bölgenin kalkınma sürecine politika ve stratejileri ile yön veren güvenilir, öncü lider bir Oda olmak vizyonumuzu sürdürüyoruz. Bu kapsamdaki yüz yüze eğitimlerimize Covid-19 salgını nedeniyle ara vererek, eğitim takvimimizi çevrimiçi metoda dönüştürdük” dedi.

Başkan Yusuf Keyik eğitimler için şu açıklamada bulundu:

“Geçen hafta gerçekleştirdiğimiz ‘Müşteri İlişkileri ve Müşteri Memnuniyeti’ başlığı altındaki çevrimiçi eğitimde Zoom programı üzerinden sunum yapıldı. Katılımcılara teşekkür ediyoruz. Antalya Danışmanlık ve Eğitim Merkezinden Eğitmen Fatoş Kocabörek Açıl, güncel bilgiler aktararak eğitim verdi. Programda katılımcılardan gelen sorular da cevaplandı.

Odamız üyelerinin kişisel ve kurumsal gelişimine katkı sağlayacak, satış, pazarlama ve ticaret hayatında üyelerimize yeni ufuklar açacak ve tüm üyelerimizin ticaret hayatlarında pandemi şartlarına göre bilgilerini güncellemesine katkı sağlayan eğitimlerimizi Zoom programı üzerinden sürdürüyoruz. Bu hafta çarşamba günü ‘Satış Becerilerini Geliştirme ve İkna Teknikleri’ başlığı altında düzenleyeceğimiz ve ilerleyen haftalarda da devam edecek olan eğitimlerimize tüm üyelerimizi davet ediyorum.

Çarşamba günü saat 10.00-13.00 arasındaki video konferans metoduyla yapılacak eğitimimize katılmak isteyenler için bağlantı linki: https://us02web.zoom.us/j/87991129366?pwd=enkzVzFIaEIvTW5pc092MFIyTGpUUT09

Meeting ID: 879 9112 9366

Passcode: BUTSO”

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Burdur'un ihracatı ağustosta %0,1 azaldı
Bölgesel

Burdur'un ihracatı ağustosta %0,1 azaldı

Burdur'un ihracatı ağustos ayında 24 milyon 878 bin 860 dolara geriledi. İşte detaylar...

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, Temmuz rakamlarını açıkladı
İş Dünyası

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, Temmuz rakamlarını açıkladı

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Başkanı Yusuf KEYİK, ilimizin temmuz ayı ihracatını açıkladı. Detaylar haberimizde...

BUTSO heyeti Ankara'da
Bölgesel

BUTSO heyeti Ankara'da

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Ankara'da Tarım ve Orman Bakanlığı, TBMM ve TOBB ile görüşmeler gerçekleştirdi.

Meslek Liselerine Talep Artıyor
Bölgesel

Meslek Liselerine Talep Artıyor

BUTSO Başkanı Yusuf KEYİK, öğrencileri ve velileri Meslek Liselerini tercih etmeye çağırdı. Meslek liselerinin sağladığı fırsatları vurgulayarak destek mesajı verdi.

Burdur'un Haziran Ayı ihracat rakamları belli oldu
İş Dünyası

Burdur'un Haziran Ayı ihracat rakamları belli oldu

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf KEYİK, Burdur'un ihracat performansı hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Keyik'ten asgari ücret değerlendirmesi
Bölgesel

Başkan Keyik'ten asgari ücret değerlendirmesi

Yeni asgari ücretin ekonomiye hayırlı olmasını dileyen Başkan Yusuf Keyik, işverenlere desteklerin artırılması gerektiğini söyledi.