Antalya / Döşemealtı

Çalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak

Kent genelinde belediye tarafından başlatılan yol yapımı ve sıcak asfalt çalışmaları sürüyor. İşte yapılan çalışmaların detayları...

Çalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak

Döşemealtı Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı yol yapımı ve sıcak asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
İlçenin dört bir yanında bozulan yolların bakım ve onarımlarının yanı sıra, altyapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt serimi, parke yol ve kaldırım çalışmaları ile sathi kaplama yapan ekipler ilçeyi adeta şathiye sahasına çevirdi. Bütünşehir yasasıyla köy statüsünden mahalleye dönen uzak bölgelerde bağlantı yollarının yapımına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri eskiyen yolların sökülmesi, serme ve sıkıştırma işlemlerine devam ediyor.
Döşemealtı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Kovanlık-Ilıca Mahalleleri bağlantı yollarının yanı sıra, Aşağıoba-Karataş Mahalleri, Kevşirler-Kızıllı bağlantı yollarında sökme ve serme-sıkıştırma işlemlerine başladı. Bu yolların yapımının tamamlanmasının ardından Ekşili- Camili Mahalleleri arasında çalışma yapacak olan ekipler bağlantı yollarını sathi kaplama ile vatandaşların hizmetine sunacak.

Döşemealtında kaç mahalleye hizmet gidecek?

Mahalle sakinleri yapılan yol çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, modern yol çalışmalarının 2023 yılı boyunca devam ederek 32 mahalleye hizmet gideceğini açıkladı.
Başkan Turgay Genç, “Döşemealtı ilçemiz 701 kilometrekare ile en büyük merkez ilçe konumunda. Nüfusu 600 binin üzerinde olan ilçelerden yüz ölçümü olarak neredeyse 3 katı büyüklüğünde. Çok geniş bir alana hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz ilçenin her noktasına hizmet götürebilmek için adeta seferber olmuş durumda. Bu yıl Döşemealtı’nda sıcak asfalttan sathi kaplamaya, parke yollardan yeni yol açmaya ve bozulan yolların onarılmasını tamamlayarak Avrupa standartlarında konforla vatandaşımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Çalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacakÇalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacakÇalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacakÇalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacakÇalışmalar aralıksız sürüyor Hizmet gitmeyen mahalle kalmayacak

İHA İHA
İhlas Haber Ajansı
Bu haber İHA tarafından hazırlanmış olup habere Habernnc.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İHA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İHA kurumudur.

Bu içerik size ne hissettirdi?

 • 0
  BEĞENMEDİM
 • 0
  GÜLDÜM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  BEĞENDİM
 • 0
  ŞAŞIRDIM
 • 0
  ÜZÜLDÜM
 • 0
  KIZDIM
 • 0
  SEVDİM

Yorumlar (0)

Bu içerik ile ilgili henüz yorum yazılmamış

İlgili Haberler

Başkan Genç’ten erken ‘Anneler Günü’ kutlaması…
Yerel Yönetim

Başkan Genç’ten erken ‘Anneler Günü’ kutlaması…

Döşemealtı Belediye Başkanı her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü’nün bu sene 28’nci Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine denk gelmesi nedeniyle erken kutladı.

Döşemealtında 23 Nisan Coşkusu
Etkinlik

Döşemealtında 23 Nisan Coşkusu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç tarafından projelendirilip hizmete açılan Ekolojik Kreş’te 23 Nisan coşkusu yaşandı.

Ramazan Ayında 15 bin kişiyi iftar sofralarında buluşturacak
Yaşam

Ramazan Ayında 15 bin kişiyi iftar sofralarında buluşturacak

Antalya Döşemealtı’nda 5’nci iftar sofrası Karaman Mahallesi’nde kuruldu. Ramazan Ayında 15 bin kişiyi iftar sofralarında buluşturacak

Döşemealtında Bozulan yollara Yama asfalt
Yerel Yönetim

Döşemealtında Bozulan yollara Yama asfalt

Antalya Döşemealtı Belediyesi ekipleri ilçede yeni yol açma, sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmalarını sürdürürken, bozulan yolların bakım onarım ve tamirlerini yapıyor.

Döşemealtı Belediyesi hizmetlerine devam ediyor
Yerel Yönetim

Döşemealtı Belediyesi hizmetlerine devam ediyor

Döşemealtı Belediyesi çalışmlara devam ediyor. 150 bin metrekare sıcak asfalt yapıldı.

Antalya Döşemealtı’nda 9 Mahalle’de binlerce kişi iftar sofrasında ağırlanacak
Yaşam

Antalya Döşemealtı’nda 9 Mahalle’de binlerce kişi iftar sofrasında ağırlanacak

Döşemealtı Belediyesi binlerce kişiyi kurduğu iftar sofralarında bir araya getirecek.